Керама Хит
Керама Хит

На Сумщині шукають родину, в якій житиме волонтер Корпусу Миру США

Суспільство | 20:30, 2.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Чернеччинська сільська рада має намір прийняти участь в ПРОЕКТІ «РОЗВИТКУ ГРОМАД», а саме залучення волонтера Корпусу Миру США до розвитку об’єднаної громади. Однією з умовою участі в проекті є надання організаторам пропозиції двох місць проживання волонтера в перші шість місяців (орієнтовний термін осінь 2018 – весна 2019). 

Чернеччинська сільська рада звертається до родин м.Охтирка, якщо ви маєте бажання та можливість прийняти в себе волонтера Корпусу Миру США забезпечивши всі умови для його проживання, подавайте заявку до відділу інвестицій та зв’язків з громадськістю Чернеччинської сільської ради на [email protected] з поміткою «Родина для волонтера».

Шукають родину, яка готова прийняти волонтера незалежно від віку, статі, кольору шкіри, тощо.

Щодо помешкання воно має бути розташовано в безпечному районі, близько до зупинки громадського транспорту, враховуючи наступні відстані (пішки):
– щонайменше 5 хв. до найближчих сусідів;
– не більше 30 хв. до магазинів та медичних закладів;
– не більше, ніж 45 хв. до місця роботи (пішки або громадським транспортом).

Волонтер повинен проживати в кімнаті, яка зачиняється зсередини на замок чи защіпку і укомплектована найнеобхіднішими для проживання меблями та предметами побуту: (письмовий) стіл, як мінімум два стільці або крісло, настільну лампу, книжкову поличку, ліжко з матрацом, подушку, ковдру, гардеробну шафу та дзеркало (див. Анкету для приймаючих родин).

Для компенсації за спожиті комунальні послуги та одноразове харчування, волонтер робитиме щомісячний внесок до сімейного бюджету у розмірі 2,700 гривень. Будь-які інші домовленості щодо харчування можуть здійснюватися в індивідуальному порядку між родиною та волонтером без втручання Корпусу миру.

Одним з побажань Корпусу Миру є наявність фотографій будинку, в якому мешкає родина; кімнати, де проживатиме волонтер; ванної кімнати та кухні.

По закінченню терміну проживання волонтера з українською родиною, очікується, що волонтер переїде на окрему однокімнатну квартиру, з пошуком якої може допомогти приймаюча організація. Якщо приймаюча родина не проти продовжувати приймати в себе волонтера після перших шести місяців, вона може запропонувати такий варіант своєму гостеві.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: