Реклама
jurotat

На Сумщині створять «Центр безпеки громади»

 Поделиться

Поделиться в

Про це повідомили у Центрі розвитку місцевого самоврядування /м. Суми/.

Модельний проект «Центру безпеки громади» Краснопільської ОТГ розробило Архітектурне бюро Володимира Бикова (автор проекту — Антон Железнов).

Ідея та правовий супровід проекту здійснює Дмитро Лук’янець, експерт Сумського підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування»:

«Ми хочемо поєднати в одному місці служби пожежної охорони, поліції, можливо, швидкої допомоги, аварійно-рятувальні підрозділи, щоб об’єднана територіальна громада мала захист у випадку різних надзвичайних ситуацій».

Олександр Хоруженко, директор Сумського підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування»:

«Орієнтуємося на мериканську Службу порятунку 911, де один диспетчер, ряд змін поліційських. Вони реагують на екстремальні події, вміють надати допомогу, зробити штучне дихання, врятувати людину».

Такі Центри безпеки громад нині існують у Дніпропетровській, Донецькій та Хмельницькій областях. За попередніми розрахунками, для відкриття одного подібного підрозділу на Сумщині необхідно понад 8 млн. грн. Далі – щорічно на утримання – від 3 млн. грн.

Проект Центру безпеки громади Краснопільської ОТГ наразі готується і буде подаватися на розгляд комісії при Сумській облдержажміністрації на фінаснування в 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: