Керама Хит
Керама Хит

На Сумщині відбудуться вибори у першій на Роменщині ОТГ

Суспільство | 15:30, 23.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сьогодні, 23 квітня, про готовність виборчих комісій та виборчих дільниць до перших виборів на території Андріяшівської ОТГ, повідомив під час апаратної наради в облдержадміністрації керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький. 

В Андріяшівській сільській об’єднаній територіальній громаді Роменського району вибори пройдуть 29 квітня, там визначено 22 виборчих округи. Станом на сьогодні працюють 2 територіальні виборчі комісії – Роменська районна та Андріяшівська сільська.

«Досить висока активність по кандидатах в депутати. Всього зареєструвалося 136 осіб – це від 3 до 10 кандидатів на кожен виборчий округ. За посаду голови ОТГ змагатиметься 4 претендента.  Матеріальне і технічне забезпечення виборчих дільниць та виборчих комісій є в повному обсязі. Зараз триває уточнення списків виборців, попередні списки дільницям видані. Всього буде 6 дільниць і виборчих комісій відповідно”, – повідомив керівник апарату Сумської ОДА.

Нагадаємо, до складу Андріяшівської сільської об’єднаної територіальної громади увійшли 13 сіл розташовані на півдні Роменського району:

Андріївська сільська рада
– с. Андріївка
– с. Холодник
Андріяшівська сільська рада
– с. Андріяшівка
– с. Гудими
– с. Луценкове
– с. Мельники
– с. Новицьке
Василівська сільська рада
– с. Василівка
– с. Братське
– с. Чисте
Перекопівська сільська рада
– с. Перекопівка
– с. Бурбине
– с. Губське

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: