СумБуд
СумБуд

На Сумщині відкрився енергоефективний ЦНАП

Суспільство | 07:30, 29.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

На Сумщині в Миколаївській ОТГ  відкрився новий ЦНАП, створений «з нуля» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Новостворений ЦНАП надаватиме до сотні різноманітних адмінпослуг, якими тепер зможуть скористатися 10 тисяч жителів Миколаївської громади.

Загальна вартість проекту складає більше 3 мільйонів гривень. Це кошти міжнародних партнерів – програми «U-LEAD з Європою».

Приміщення центру, побудоване з використанням найсучасніших енергоефективних технологій, може вважатися однією з найбільш енергоефективних адмінбудівель в Україні.

В основі енергоефективної концепції Миколаївського ЦНАПу – використання теплового насосу «повітря/вода», однієї з  найбезпечніших на світовому ринку інженерних систем. Поєднання цієї технології та підлогового опалення забезпечує найвищу енергоефективність системи. Для вентиляції в ЦНАПі використано технологію рекуперації, яка утилізує до 95% тепла повітря та підтримує оптимальний рівень вологості. Приміщення побудоване з SIP панелей з додатковим утепленням, що дозволило досягнути показника опору теплопередачі до 50% вище, ніж при будівництві за методом «цегла плюс утеплення».

Foto

Участь у відкритті Центру надання адміністративних послуг узяв перший секретар Посольства Швеції в Україні, Програмний директор «U-LEAD з Європою» від Sida Камеран ХУДУР.

«Я пишаюсь тим, що плідна співпраця між Швецією та Україною призвела до створення ЦНАПу в Миколаївці, побудованого з використанням сучасних рішень, які відповідають стандартам ЄС у сфері захисту навколишнього середовища. Якість надання адміністративних послуг – це не привілей, а право кожного громадянина. І саме на це ми готові витрачати кошти платників податків Європейського Союзу та його країн-членів ЄС – Швеції, Німеччини, Польщі, Данії та Естонії», – говорив він.

Голова Миколаївської ОТГ Іван Ігнатьєв подякував усім, хто долучився до створення та відкриття центру:

«Наша громада отримала чудову можливість завдяки міжнародним партнерам, і тепер мешканці матимуть якісні адміністративні послуги в новій енергоефективній будівлі. Ми дуже раді, що у будівництві були використані екологічні матеріали та сучасні технології, адже це дозволить нашій громаді бути на передовій розвитку і позитивних змін. Будемо продовжувати втілювати прогресивні проекти та покращувати життя жителів громади».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: