Реклама
Керама Хит

На Сумщині відкриють 4 радіостанції

Суспільство | 08:30, 16.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

На Сумщині буде створено радіопояс національного мовлення. Про це повідомляє Лариса Якубенко, представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення на Сумщині:

15 лютого відбувся конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням FМ-частот у м. Білопіллі (90,5 МГц), Глухові (104,4 МГц), Охтирці (103,7 МГц), Тростянці (105,4 МГц). Переможцями конкурсу стали редакції проводового мовлення “Радіо ВИР”, “Радіо Глухів”, ТРК «Охтирка» та новостворене підприємство ТРК “Тростянець”.
Всі проводові редакції ретельно готувались до переходу на формат ФМ-мовлення. Зокрема, редактори “Радіо Глухів” та ТРК «Охтирка» ще у минулому році скористалися можливістю, наданою Національною радою, та подали пакет документів на прорахунок частот. Всі редактори пройшли практичне навчання щодо організації ФМ-мовлення (за що окрема подяка СЛОБОДА ФМ та Mykola Chernotytskyi). Засновники – місцеві та районні ради – передбачили у бюджетах кошти на створення ФМ-станції. Більш того, Сумщина подає гарний приклад: керівники міст особисто приїзжають у Національну раду відстоювати інтереси своїх громад. Минулого разу це був Юрій Бова (Yuriy Bova), на цей раз – міський голова м. Охтирки Ігор Алєксєєв.
Нагадаю, що конкурсними умовами передбачено, що в загальному обсязі власного мовлення не менше як 15% мають становити інформаційні передачі місцевої тематики. Інший час – ретрансляція програм суспільного мовника. Редакції планують здійснювати ретрансляцію “Радіо Промінь” та “Радіо Культура”.
На жаль, претендентів на частоту 101,1 МГц у м. Конотопі не знайшлося, – написала вона у facebook.  

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: