Керама Хит
Керама Хит

На Сумщині встановили заборону на вилов риби

Суспільство | 15:00, 4.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області  встановлено весняно-літню заборону на промислове та любительське рибальство на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах

Заборона діятиме у такі терміни:

– у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами) з 01 квітня по 20 травня 2018 року включно;

– у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2018 року включно;

– в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені) з 01квітня по 29 червня 2018 року включно.

– забороняються всі види лову раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 09 червня 2018 року включно.

Оголошено нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області.

На водних об’єктах в період нересту забороняється пересування плавзасобів, оснащених двигунами, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

В нерестовий період дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега в межах населеного пункту.

Всі ці обмеження встановлено на підставі ст.10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

З метою оперативного реагування на можливі випадки незаконного використання водних біоресурсів та залучення до рибоохоронних заходів громадськості на період нерестової компанії 2018 року при Управлінні Державного агентства рибного господарства у Сумській області утворені чотири оперативні штаби із залученням до їх роботи громадських інспекторів рибоохорони та представників профільних громадських об’єднань.

Для забезпечення оперативного реагування на факти браконьєрства, просять усіх, хто бачить незаконний вилов риби на водоймах області чи збут біоресурсів та незаконних знарядь лову  терміново повідомляти на «гарячу» лінію Сумського рибоохоронного патруля: (096) 83-82-570 та всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: