Реклама
jurotat

На Сумщині стартує «Нова українська школа»

Суспільство | 10:30, 22.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Освітянські новації та методи їх впровадження напередодні 1 вересня обговорили обласні чиновники.

Це пілотний проект, який збираються втілити у життя уже у наступному році. А випробувати його на собі вже у вересні мають можливість чотири школи Сум та області: у Краснопіллі, Недригайлові, Шостці та школа №27 у Сумах.

Особлива увага у впровадженні реформи має приділятись першокласникам, саме вони випробують нововведення на собі, говорить директор обласного департаменту освіти і науки Вікторія Гробова:

«При підготовці проектів бюджетів обов’язково передбачити виділення коштів на облаштування початкової школи. Без додаткових коштів з бюджету не може бути організований навчальний процес».

Важливим питанням, на думку Вікторії Гробової, є проблема черг до дитячих садків. На сьогоднішній день близько 2 тисяч дітей регіону чекають місця у садочку.

«Буде розроблена урядова програма, до 2020 року ми повинні повністю відійти від цих черг. Тобто черг не повинно бути. І наголосив прем’єр-міністр на тому, що не можна, щоб дитина вже з раннього віку відчувала, що вона стоїть десь у черзі, що вона комусь не потрібна, тобто всі діти повинні бути забезпечені місцем у дитячому садочку», — зазначила директор обласного департаменту освіти і науки.

Нагадаємо: Уряд України в рамках реалізації п’яти ключових реформ держави розпочинає пілотні проекти загальнодержавної програми “Нова українська школа” і залишає в числі пріоритетів інвестування в освіту та подальше збільшення зарплат українських вчителів. Основа проекту – нові навчальні стандарти. Вони передбачають співпрацю вчителів, дітей та батьків, яка призведе до ефективних результатів у навчанні. Вчителі матимуть змогу індивідуально готувати план занять, навчальні ігри, завдання. Крім цього нова програма передбачає повернення до 12-річної системи навчання. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної селекторної наради з питань підготовки до нового навчального року.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: