Реклама
Керама Хит

На Сумщину прийшла “Європейська весна”

Події, Суспільство | 15:02, 11.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Про це під час підняття прапору Європейського Союзу на центральній площі обласного центру з нагоди завершення схвалення безвізового режиму для України наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

Сьогодні Європейський Союз прийняв остаточне рішення щодо скасування візових вимог для громадян України. Без перебільшення це історична подія для нашої держави. Вона знаменує наше повернення до єдиного європейського простору, ідентифікацію нас, українців, як повноправних членів єдиної європейської родини.

«Президент України Петро ПОРОШЕНКО днями назвав події, які зараз відбуваються в Україні, «європейською весною». Це справді так, адже наша держава вдруге за часи незалежності приймає в себе музичний фестиваль Євробачення. Сьогодні на нас дивиться весь світ. І дуже символічно, що вже невдовзі громадяни України отримають можливість подорожувати країнами Європейського Союзу без віз», – зазначив Микола Клочко.

Очільник області впевнений: «Як би не хотіли окремі політичні сили відкинути нас у далеке минуле, нав’язати світогляд ворожої нам ідеології, їм не вдасться зіштовхнути нас з правильного шляху, обраного мільйонами українців». «Я вірю, що кордон, який Сумщина має з Російською Федерацією, колись обов’язково стане кордоном Європейського Союзу», – наголосив голова облдержадміністрації.

На площі Незалежності в обласному центрі майоріли державні прапори та прапори Європейського Союзу. І дуже символічно, що їх тримали діти й молодь, які і є нашою надією на гідне європейське майбутнє України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: