СумБуд
СумБуд

На Сумщині пройдуть Дні програми “Готові до співпраці з Німеччиною”

Суспільство | 21:35, 18.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили у відділі агропромислового розвитку Кролевецької РДА, 20-21 листопада в області планується проведення Днів програми “Готові до співпраці з Німеччиною” (рrоgrаm “Fit for Parfirership with Gеrmапу”).

20 Листопада о 10.00 у м. Ромни в примiщеннi міської ради (бульвар Шевченка,2, зал засiдань) вiдбудеться црезентацiя програпли для районiв.

20 листопада о 15.00 така ж презентацiя вiдбудеться i в м. Суми, у приміщенні Сумської ОДА для представникiв бiзнесу iнших регiонiв Сумщини (пл. Незалежностi, 2, конференц-зал Департаменту
економiчного розвитку i торгiвлi, 6 поверх).
21 листопада з 10.00 в примiщеннi Сумської обласної державної адміністрації (пл. Незалежностi, 2, конференц-залі, департаменту економiчного розвитку i торгiвлi,6 поверх) буде проходити вiдбiр кандидатiв для участі у програмі.

Про участь суб’єктiв господарювання у презентаціях програми в ОДА просять в термін до 19.11.2018 інформувати Департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА на електронну адресу [email protected] вказавши П.І.Б, місце роботи, посаду, а також контактні дані.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: