СумБуд

На Сумщині прокуратура повернула незаконно виданий в оренду водоканал

Суспільство | 14:59, 12.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині прокуратура принципово реагує на порушення чинного законодавства при передачі в оренду об’єктів комунальної власності, повідомляє Прес-служба прокуратури Сумської області.

Так, між Кириківською селищною радою Великописарівського району Сумської області та фізичною особою-підприємцем у 2018 році укладено договір оренди цілісного майнового комплексу, а саме «Системи водопостачання та водовідведення», що перебуває у спільній власності територіальної громади.

Однак Охтирською місцевою прокуратурою встановлено, що у договорі відсутня низка необхідних умов, зокрема щодо порядку відновлення переданого в оренду об’єкта водопостачання, а також надання комунальних послуг з водопостачання у гарантованих обсягах та належної якості, порядку здійснення орендодавцем контролю за станом орендованого об’єкта водопостачання, відповідальності сторін, у тому числі відповідальності орендаря, за безпеку експлуатації об’єкта, переліку об’єктів (складу) оренди тощо.

«Відтак договір вважається неукладеним, а підприємець користується нерухомим майном комунальної власності без достатніх правових підстав. З огляду на допущені порушення, прокуратура звернулася до Господарського суду Сумської з позовом про зобов’язання фізичної особи-підприємця повернути територіальній громаді в особі Кириківської селищної ради цілісний майновий комплекс по водопостачанню», – розповів заступник керівника Охтирської місцевої прокуратури Максим Колобилін.

Рішенням господарського суду Сумської області від 10 квітня 2019 року позов задоволено у повному обсязі. Майновий комплекс «Системи водопостачання та водовідведення», оціночна вартість якого становить понад 8 млн грн, підлягає поверненню в комунальну власність, йдеться в повідомленні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: