СумБуд

Начальник обласної міграційної служби Дмитро Костєнніков перевірив звернення громадян у Тростянецькому районі

Суспільство | 13:38, 1.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Начальник обласної міграційної служби Дмитро Костєнніков перевірив звернення громадян у Тростянецькому районі

Щоденний, і навіть погодинний моніторинг роботи підрозділів Управління ДМС України в Сумській області у відомчих системах не дозволяє на 100 % оцінити рівень організації роботи безпосередньо, що стосується обслуговування громадян з питань надання їм адміністративних послуг у сфері міграції. Онлайн є можливість контролювати кількісні показники роботи. А об’єктивно оцінити ситуацію дозволяє лише безпосередній контакт з отримувачами послуг, говорять в Управлінні.

Тростянецький районний сектор обраний для виїзду не випадково. Мали місце анонімні звернення громадян щодо неналежної організації роботи підрозділу.

«Я, як керівник, маю вжити всіх вичерпних заходів реагування для перевірки достовірності/недостовірності викладених фактів і, у разі їх підтвердження, зробити усе можливе для їх усунення та недопущення в подальшій роботі», – зазначає Дмитро Костєнніков.

У зв’язку з неможливістю встановити автора звернення та поспілкуватися з заявником особисто, на офіційній сторінці Управління у Facebook, заздалегідь анонсовано проведення особистого прийому із зазначенням дати та часу, – йдеться у повідомленні міграційників.

 «Ми готові до діалогу та відкриті до спілкування. Цілком згоден, що в окремих питаннях думки наші і думки наших відвідувачів можуть різнитися, і кожен має право її висловити. Завжди готовий слухати і подекуди поради, бачення з іншого боку є досить слушними і вартими уваги», – говорить посадовець.

«Сьогодні серед мешканців а ні Тростянця, а ні Тростянецького району бажаючих поспілкуватися не виявилося. Оцінюю позицію громадськості району як таку, що не має актуальних проблемних питань з отримання  адміністративних послуг у сфері міграції», – додав Дмитро Костєнніков.

Окремо відзначили, приємно вражені атмосферою у приміщенні підрозділу. По Тростянецькому РС можуть констатувати факт, що поняття довжелезних черг більше не асоціюється з міграційною службою. За більш ніж три години перебування у підрозділі, прибували лише громадяни на свій конкретно обраний у електронній черзі час. Відгуки відвідувачів виключно схвальні. Нарікань на організацію роботи підрозділу не має. Окрім того, з позитивного боку відгукуються громадяни про ряд можливостей, що доступні через електронні сервіси міграційної служби такі, як «платіжні реквізити», «перевірка стану оформлення паспорта», – підсумував очільник служби ДМС в області.

Налаштовані на здійснення такого плану контролюючих заходів на постійній основі. Наступний виїзд заплановано до Конотопського МВ. Про дату перебування у підрозділі місті Конотоп інформуватимуть через сторінку у Facebook, – повідомили у міграційній службі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: