Реклама
jurotat

«Народжені з любов’ю» — відкрилася соціальна фотовиставка у Сумах (+Фото)

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Сьогодні,7 листопада, у Конгрес-центрі СумДУ відбулося відкриття виставки робіт сумських фотографів, членів фотоклубу «Імпульс» під витонченою назвою «Народжені з любов’ю».  Фотовиставка є частиною однойменного проекту, який став переможцем на обласному конкурсі з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю.

Мета проекту — формування у молоді відповідального ставлення до репродуктивного здоров’я та відношення до батьківства, як усвідомленого вибору, а не випадковості.

«Ідея даного проекту та виставки зокрема, полягає в тому, щоб молодь Сумщини відповідально ставилася до репродуктивного здоровя та почала відноситися до батьківства як усвідомленого вибору, а не випадковості. Діти, появу яких плвнують та чекають з любовю, а не сприймають  їх, ще до народження як тягар, зовсім по іншому відчувають цей світ і своє місце в ньому», — розповідає організатор проекту Ольга Беленецька.

На сьогоднішній день все більш актуальною стає проблема збереження репродуктивного  здоров’я серед молоді, як майбутніх батьків. Раннє статеве життя, брак знань з правильного використання контрацептивів та страх звернутися до батьків або людей з медичною освітою за консультацією — стають причиною медичних абортів, ранньої або незапланованої вагітності, інфікуванням ІПСШ та ВІЛ.

«Батьки — найближчі люди, які формують уявлення дитини про світ. Гарно, коли світ сповнений любові й турботи. Навчити цьому дитину — завдання люблячих батьків» — розповідає голова фотоклубу «Імпульс»  Наталія Ковальова.

На виставці представлені роботи 12 фотографів: Валерії Бершової, Наталії Виноградової, Вікторії Грицик, Олени Дігтяр, Наталії Ковальової, Сергія Краснянського, Олександра Миколенко, Катерини Мисенгевич, Юлії Опанасюк, Ірини Сіренко, Сергія Чепульського, Володимира Хвостика.

 

Прийти насолодитися роботами сумських фотографів можуть усі бажаючі, безкоштовно, у Конгрес-центрі СумДУ, за адресою вул. Покровська, 9/1,  вт-пт 9:00-18:00.

Триватиме виставка до  17 листопада.

 

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: