Реклама
jurotat

#Наставництво на Сумщині: до вихованців інтернатів у «Ровесник» завітав екс-капітан київського «Динамо» Олег Гусєв

 Поделиться

Поделиться в

30 червня на базу відпочинку «Ровесник», де наразі знаходяться вихованці з трьох закладів інтернатного типу Сумщини, завітав екс-капітан київського «Динамо» Олег Гусєв з метою популяризації впровадження нового загальнодержавного проекту #Наставництво.

Він розповів на своєму прикладі, що потрібно робити, аби стати успішним спортсменом та відповідав на усі запитання дітей, яких також захоплює спорт.

Після розмови, Олег показав майстер клас з володіння м’ячем, провів автограф- та фотосесію з усіма бажаючими.

Також український футболіст подарував закладу два футбольних м’ячі, якими вже грають діти, — інформує громадська організація на своїй сторінці у Facebook.

«У рамках цього проекту ми намагаємося знайти дітям, позбавлених батьківського піклування, дорослих друзів-наставників. Уже проводили серію профорієнтаційних зустрічей для дітей: водили на екскурсії на різні підприємства, були на фермі та на виробництві, бачили із середини роботу супермаркетів та магазинів, де їм пояснювали, як і що працює, — розповідає журналістам The Sumy Post Владислав Лазаренко, голова правління ГО «Самаритяни Сумщини»

— Також ми плануємо організувати зустріч на тему фінансової грамотності із представниками банку, які б розповіли дітям детальніше про банківську справу. Мета проекту полягає в тому, аби для вихованці інтернатів унеможливити стару закриту систему, яка не звертає увагу на саморозвиток і решта соціальних проблем випускників таких закладів. І в рамках реформування, проект #Наставництво як метод піклування, яким передбачається підготовка дитини до соціального життя, запроваджують на державному рівні. Кінцева мета — знайти дітям старшого друга, який буде близько 1-2 годин на тиждень мінімум спілкуватись із ними особисто, підтримувати зв’язок по телефону, і таким чином, наставляти дитину тим дорослим авторитетом, якого їм не вистачає.

— Наразі ми у пошуку таких людей. Майбутні наставники повинні бути старші 18-ти років, мати медичну довідку та отримати оцінку психолога, після чого пройдуть 5-денний, доволі серйозний тренінг, на якому здобудуть знання та навички щодо усіх аспектів спілкування з такими дітками у різних ситуаціях. За підготовку наставників несе відповідальність обласний Центр соціальних служб у справах сім’ї, дітей і молоді, який має сертифікати відповідності для проведення таких курсів», — додає голова громадської організації.

Охочих стати наставником для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, просять надсилати повідомлення на сторінку організації для отримання детальної інформації.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: