СумБуд
СумБуд

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення забрала ліцензію у «АКАДЕМ-TV»

Суспільство | 09:14, 2.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

ТРК “АКАДЕМ-TV” припило мовлення в аналоговому форматі. Про це повідомила Представник Національної ради у Сумській області Лариса Якубенко на своїй сторінці у Фейсбуці:

“27 вересня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про анулювання ліцензії на мовлення ТОВ ТРК «АКАДЕМ-TV» (м. Суми).

З клопотанням про анулювання ліцензії до регулятора звернулося керівництво ТРК. За словами директора Сергей Клочко (Sergey Klochko) та продюсера Олександра Данільченка, подальше мовлення в аналоговому форматі не має сенсу та призведе до додаткового фінансового навантаження на компанію.

Нагадаю, що компанія вела мовлення в аналоговому форматі на 60 ТВК загальним обсягом мовлення 3 години 14 хвилин. Потужність передавача – 0,1 кВт, територія розповсюдження – м. Суми (міськрада) та Сумський район.

У 2018 році ТРК “АКАДЕМ ТВ” продовжила термін дії ліцензії на цифрове мовлення у м.м. Суми, Шостка, Білопілля, Тростянець, с. Овлаші Роменського району і на даний час має значне покриття території Сумської області цифровим сигналом”.

Нагадаємо, що на Сумщині за рішенням уряду відклали відключення аналогового мовлення до 31 грудня цього року. Будуть працювати 16 передавачів на 5 вежах: це у містах Шостка, Білопілля, Тростянець, Суми і Охтирка.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: