СумБуд

НАЗК хоче дізнатися, як можна у Сумах придбати будинок за 30 тисяч гривень

Суспільство | 09:40, 16.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

НАЗК запрошує 7 осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення, йдеться на сайті відомства.

Серед тих, кого викликають за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів і Липова Світлана Андріївна, депутатка Сумської міської ради, яка також є директором департаменту фінансів. Її запрошують у НАЗК на 20 березня з 10.00 до 17.00 (повторно).

Національне агентство здійснює збір фактичних даних за ознаками можливого порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Ці особи запрошені офіційним листом Національного агентства за тиждень до оприлюднення на офіційному веб-сайті.

Національне агентство зазначає, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, Світлана Липова написала в декларації, що будинок у Сумах площею понад 200 квадратних метрів, на дату набуття його коштував 30 тисяч гривень.

Sumy.Today

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: