Реклама
jurotat

Необґрунтовані тарифи на комунальні послуги у Шостці будуть розглядатися у судовому порядку

ЖКГ, Суспільство | 18:00, 20.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Органами прокуратури приділяється особлива увага обґрунтованості тарифів на комунальні послуги.
Так, на території міста Шостка господарську діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, а також надання комунальних послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води населенню надає ТОВ «ШП «Харківенергоремонт», яке для вказаних цілей використовує  орендоване комунальне майно – цілісний теплоенергетичний комплекс, — повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.
За результатами вивчення інформації щодо правомірності формування вказаним підприємством тарифів на комунальні послуги встановлено завищення ним витрат на їх виробництво, що у свою чергу призводить до того, що відповідні тарифи не можна вважати економічно обґрунтованими.
Зокрема, за інвестиційними програмами на 2016 рік, підприємство планувало витратити на будівництво, реконструкцію та модернізацію об’єктів теплопостачання загалом близько 5,5 млн грн, проте фактично на зазначені цілі перераховано понад 390 тис. грн. Таким чином, відбулось недофінансування інвестиційних програм на суму понад 5 млн грн, проте ці витрати необґрунтовано враховано в тарифах на комунальні послуги, що оплачуються споживачами.

«З метою захисту інтересів держави та суспільства у вказаній сфері Шосткинською місцевою прокуратурою ініційовано звернення до окружного адміністративного суду міста Києва із позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про зобов’язання вилучити із структури тарифів, встановлених ТОВ «ШП «Харківенергоремонт», вищевказаних витрат та пропорційно зменшити відповідні тарифи на комунальні послуги. Наразі провадження у справі відкрито, триває судовий розгляд», – зазначив керівник Шосткинської місцевої прокуратури Ігор Зайцев.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: