Реклама
Керама Хит

Нові автобуси приїхали до Сум

Суспільство | 12:15, 17.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

2 нові Атамани приїхали до сумського «Електроавтотрансу».  Виграла тендер на їх поставку –  київська компанія  «Авто регіон». Загальна вартість машин  – майже 4 мільйони гривень.

Це автобуси середньої місткості. Кожен з них розрахований на 52 пасажири. Вартість одного близько 2-х мільйонів гривень. Наразі автобуси знаходяться в автодільниці підприємства.

Протягом тижня вони  будуть зареєстровані.  За словами директора КП “Електроавторанс” Віталія Однорога, автобуси низькополі дизельні Євро5.

Орієнтовно вони почнуть їздити в кінці наступного тижня. Хотіли додати один маршрут з Аеропорту до Баранівки. І один маршрут на Ганнівку або Веретинівку”, – говорить він.

Олександр Мироненко, аналітик транспортного сайту міста “transport.sumy.ua” говорить: “Автобуси не мають 100-відсоткову низьку підлогу, є сходинки. Автобуси мають маленьку місткість. У години пік вони будуть перевантажені. Депо створює зоопарк. Ми  постійно купуємо автобуси різних моделей. Це створює додаткові видатки через необхідність мати велику кількість запчастин для різних транспортних засобів і навчати техніків і водіїв на різні транспортні засоби”. 

Востаннє місто купувало автобуси торік. Це 4 «Атамани», за які віддали сукупних 7 мільйонів 680 тисяч гривень: три автобуси нині курсують з центру до Баранівки, один від аеропорту до Баранівки, – повідомляють UA:СУМИ.

Загалом зараз на підприємстві 21 автобус, з них 17 працюють на дизельному паливі, 4 – на газу. Також Суми очікують на поставку 4-х великих автобусів пасажиромісткістю понад 100 чоловік. Аукціон мав відбутися 3 травня. Його пригальмували, через скаргу до антимонопольного комітету фірми-учасника, чию заявку відхилили через відсутність сертифікату відповідності.  Розглянути скаргу там мають 23 травня.   Тоді антимонопольний комітет має дати відповідь, чи допускати підприємство до участі в тендері.
 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: