СумБуд
СумБуд

Нові послуги для бійців та їх сімей з’явились у Центрі обслуговування АТО в Сумах

Суспільство | 21:32, 25.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

КУ “Центр обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей” Сумської міськради розширив спектр послуг, додавши до існуючих медичні.

Про це йдеться на сайті комунальної установи.

Наразі в установі можна отримати допомогу терапевта, невролога, фізіотерапевта та психотерапевта. Медичні послуги надають за договором спеціалісти з міської клінічної лікарні № 1. Консультацію фізіотерапевта та психотерапевта можна отримати протягом робочого дня, терапевт та невролог мають графіки прийому.

Головною метою діяльності  є створення сприятливих умов для всебічного розвитку отримувачів послуг, їх адаптація в соціумі, психологічна підтримка, сприйняття власної індивідуальності, впевненості в собі, усвідомленому виборі саме здорового способу життя.

Ще одним із завдань роботи  є виховання дітей учасників АТО та культурний розвиток особистості. Для цього в Центрі проводять розвиваючі заняття та організовують святкові заходи.

Для надання реабілітаційних послуг у Центрі функціонують масажний та фізкабінети, дві спортивні зали, одна з яких оснащена сучасними тренажерами (дві бігові доріжки, фітнес-станція, велотренажер, еліптичний тренажер та інше). Відбуваються групові та індивідуальні заняття з ЛФК. Також  завершено оснащення кабінету водолікування, й, щойно медсестри завершать відповідне навчання, почнуть прийом відвідувачів. До їхніх послуг три купелі різного призначення: бальнеологічна, гідромасажна, атракційна.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: