Реклама
jurotat

Новий асфальтний завод запрацює в Сумах

Події, Суспільство | 15:13, 1.06.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

1-го червня в обласному центрі відбулась презентація асфальтного заводу, який виготовляє асфальт за сучасними технологіями.

Протягом місяця у Сумах буде запущений асфальтний завод, який повинен виготовляти до 80-ти тон асфальту нового покоління за годину та, завдяки своїй енергоефективності, може працювати цілодобово.

«В минулому році ми поставили собі завдання придбати асфальтний завод задля покращення процесу ремонту доріг у нашому місті. Особлива потреба є на центральних магістралях, наприклад, вулиця Харківська, Роменська, адже це величезний обсяг роботи, який потребує сотні тон суміші. До речі, саме з вулиці Роменської ми почнемо випробування цього заводу», — зазначив Олександр Лисенко, мер Сум.

Основні переваги нового заводу: зменшено час перемішування суміші, збільшено потужность виготовлення, можливість зберігати готову суміш у спеціальному бункері протягом декількох діб, — повідомляє Трибуна.

«Ми розглянули всі можливі варіанти: від найдорожчих іноземних конструкцій до більш дешевих українських і знайшли золоту середину. На цю конструкцію з монтажем та усіма комплектуючими Сумська міська рада витратила близько 13 мільйонів», — повідомив Володимир Войтенко, перший заступник міського голови.

Зовсім скоро місцеві мешканці зможуть відчути ефективність роботи, адже міська влада запланувала в цьому році ремонтні роботи ряду вулиць, серед них Роменська, СКД, К. Зеленко та інші.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: