Реклама
jurotat

О.Лисенко: «Це шантаж», або як вирішилось «газове питання» на Сірка, 33/1? (фото, відео)

Суспільство | 20:55, 20.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 20 липня, відбулась робоча зустріч міського голови Олександра Лисенка з представниками ПАТ «Сумигаз» щодо незаконного припинення газопостачання низки сумських багатоповерхівок.

За «круглим столом» також зібралися представники силових структур, правоохоронних органів, управління ЖКГ обласної державної адміністрації, Антимонопольного комітету, депутати та активісти.

Олександр Лисенко розпочав розмову з ситуації, яка вчора склалася у буд № 33/1 по вул. І. Сірка.

Там ПАТ «Сумигаз» припинило газопостачання, у зв’язку з чим його мешканці перекрили рух транспорту на перехресті вул. Героїв Крут та вул. І. Сірка. На думку самих жителів, без блакитного палива вони залишилися через незгоду встановлювати загальнобудинковий лічильник газу, —  йдеться на Інфопотлаі міськради.

Міський голова зазначив, що це можна розцінити як шантаж, до якого газовики вдались з огляду на великий соціальний спротив мешканців встановленню будинкових приладів обліку газу.

Натомість представник ПАТ «Сумигаз» повідомив, що наразі по місту тривають планові технічні перевірки, а паралельно з цим – встановлення загальнобудинкових лічильнків.

Проте Олександр Лисенко зауважив, що ніколи раніше по місту, навіть при планових технічних перевірках, газопостачання мешканцям не припиняли. Та й перевірити технічну справність газового обладнання неможливо, коли весь будинок відключений від блакитного палива.

«Це просто монополія газового ринку в Сумах. Ми не можемо цього допустити, – наголосив міський голова. – Тому я звернувся з вимогою до керівництва ПАТ «Сумигаз» ввімкнути газопостачання у всіх чотирьох будинках, де нині воно відсутнє. Це рішення вони мають ухвалити сьогодні. Надалі ж цим питанням займатиметься спеціальна робоча група, результатом роботи якої має стати врегулювання конфлікту між мешканцями та ПАТ «Сумигаз».

Наголосив він і на тому, що міська влада разом із сумчанами повинна чітко знати, за яким алгоритмом та яким чином з 1 січня 2018 року буде здійснюватися газопостачання у житлових будинках Сум.

Домовилися під час зустрічі також про спільну із ПАТ «Сумигаз» нараду, яку проведуть у понеділок, 24 липня. Тоді вирішуватиметься питання встановлення поквартирних і загальнобудинкових лічильників газу в оселях сумчан.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: