СумБуд
СумБуд

Олег Ляшко побував на аграрних підприємствах Сумщини

Суспільство | 15:50, 13.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

На Роменщині у селі Перехрестівка функціонує державне підприємство “Дослідне господарство агрофірма “Надія”, Сумського інституту агропромислового виробництва Української академії аграрних наук, яке організувало виробництво повного циклу. Гордість і перемога – власний хліб за 7 гривень з натурального власновирощеного зерна. Утім успішне підприємство зі 100-річною історією намагаються знищіти. Постійно виставляють землю на аукціони, роздають вигаданим військовослужбовцям, обкладають непомірними податками.

Олег Ляшко приїхав особисто на зустріч з керівництвом, робітниками підприємства і простими жителями Перехрестівки. Він закликав нинішню владу підтримати народного виробника, а не забирати землю і банкротити такі життєво важливі підприємства.

“Грабують, добивають і набивають свої кармани чужими грошима – оце наша влада. Ми змінемо ситуацію. Земля належатиме селянам, ПДВ повертатиметься в автоматичному режимі, державна підтримка на корів і сільгосптехніку, а ще обов’язковий перерахунок пенсій усім, хто працював на землі” – говорить Майбутній Президент Олег Ляшко.

Заступник голови Сумської обласної ради, голова Сумської територіальної організації рпл Тетяни Головко зазначила, що тримає на особистому контролі вирішення усіх проблем подібних підприємств Сумщини:

“Боремося за збереження і розвиток таких державних аграрних підприємств, адже тут не використовують хімікатів на полях і пальмової олії у хлібі. В України буде щасливе майбутнє, лише коли ми власними силами вирощуватимемо, перероблятимемо якісну сировину і забезпечуватимемо населення натуральними і свіжими продуктами харчування”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: