Реклама
jurotat

Олег Ляшко прокоментував допит у НАБУ

Суспільство | 14:35, 26.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького публічно повідомити, на якій підставі порушена кримінальна справа проти нього. Про це політик заявив після допиту у НАБУ.

 

«Мене 4 години допитували, типу, у якості свідка, за фактом незаконного збагачення. Я питаю, кого, якої особи? Кажуть, немає особи, вона не встановлена. Тоді про що ви мене допитуєте, за яким фактом і по якій справі? Всі свідчення я дав. Я зацікавлений у тому, щоб максимально встановити істину у цій справі. А саме, довести, що це – сфальсифіковане кримінальне провадження», — зазначив Ляшко.

 

Парламентар стверджує, що це розплата за принципову позицію команди РПЛ.

 

«Вони питали про все на світі: з ким я живу, де проводжу свій час, хто моя дружина, мати. Про що завгодно, окрім головного – в чому мене звинувачують. Вони не змогли надати жодного факту. Тому я вважаю, що це чистої води політичне замовлення. Бо як тільки ми починаємо критикувати Президента, вони порушують проти нас справи», — наголосив народний депутат.

 

Олег Ляшко переконаний, що керівник САП рано чи пізно відповість за незаконно порушену справу.

 

«На чолі САП – рожевощокий генерал Назар Холодницький, який на день народження отримав генеральські погони, а тепер вислужується перед Президентом. Якщо Холодницький не може повідомити фактів, за якими він порушив кримінальну справу, то він має піти з посади керівника САП, оскільки він зловживає своїм посадовим становищем задля здійснення політичних розправ з опонентами влади», — підсумував політик.

 

Прес-служба РПЛ 

 

 

R.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: