Реклама
jurotat

Олександр Марченко: органи місцевого самоврядування Сумщини мають підтримувати проект «Нова українська школа»

 Поделиться

Поделиться в

Начальник управління капітального будівництва Анатолій Ворожко повідомив учасникам апаратної наради, що у навчальному закладі міста Шостки ремонтні роботи  щодо створення нової української школи вже розпочалися. У інших школах – Краснопільській, Роменській, Недригайлівській, Миколаївській і Хотінській вони розпочнуться після закінчення проведення тендерних процедур.

Але є проблеми щодо фінансування Миколаївської школи. Адже Білопільська районна рада не виділила кошти, які повинна була виділити відповідно до підписаного Меморандуму щодо реалізації проекту Нової Української Школи. За словами заступника голови облдержадміністрації Миколи Подопригори, голова Білопільської райдержадміністрації вніс це питання на сесію райради, але депутати його не підтримали. Тому планують повернутися до цієї теми на наступній сесії 14 вересня.

«На жаль, не всі органи місцевого самоврядування підтримують проект Нової Української Школи, – підкреслив Олександр Марченко. – Навіть після того, як стоять підписи місцевих керівників на меморандумах, які були підписані з облдержадміністрацією та Народними депутатами України, керівництво окремих районних рад не поспішає виділяти кошти на цей проект. Я хотів би, щоб місцеве керівництво не лише Білопільського, а й інших районів, відповідальніше поставилося до зобов’язань, які вони взяли на себе перед жителями району, дітьми, вчителями».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: