Керама Хит
Керама Хит

Операція “Мігрант” у Сумах

Суспільство | 14:00, 4.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Операція триватиме до 24 грудня поточного року. Її мета – виявлення, припинення та запобігання кримінальним та адміністративним правопорушенням, вчиненим іноземцями та особами без громадянства. Полісмени Сумського району виявляють таких зловмисників та закликають громадян повідомляти до правоохоронних органів про відомі їм факти таких правопорушень, – повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Територія оперативного обслуговування Сумського районного відділу поліції безпосередньо межує з державним кордоном Російської федерації, що надає можливість порушникам чинного законодавства України, скоювати протиправні дії в частині незаконного переміщення через державний кордон України та в подальшому порушувати правила перебування на території держави. 


Тільки за перші дні проведення цільового відпрацювання співробітники Сумського райвідділку поліції склали 3 адміністративні протоколи за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення – «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». 


Було встановлено, що правопорушниками є дві жінки – 35-ти та 32-річні уродженки Росії, і один чоловік – 39-річний уродженець Грузії. На всіх трьох були накладені штрафи та винесені подання до Управління ДМС в Сумській області щодо прийняття рішення про примусове повернення за межі України із застосуванням заборони щодо подальшого в`їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства строком на три роки. 


Наразі тривають профілактичні заходи щодо виявлення та встановлення фактів незаконного перебування іноземних громадян на території Сумського району. Поліція району закликає всіх громадян, які мають інформацію щодо порушень законодавства з боку іноземців та осіб без громадянства, повідомляти про це до Сумського районного відділу поліції за адресою: м. Суми, вул. Степана Бандери, 11, або за телефоном (050) 307-99-50. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: