Реклама
jurotat

ОТГ замовляє: на Сумщині готуватимуть професійних регіональних менеджерів (умови)

Суспільство | 12:02, 15.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Сумській області розпочинається конкурсний відбір замовлень на підготовку фахівців з регіонального менеджменту за замовленням об’єднаних територіальних громад. Про це повыдомляє сайт ОДА.

Підготовка фахівців за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіональний менеджмент» організовується на замовлення органів місцевого самоврядування ОТГ, сільських, селищних рад і здійснюється за заочною та заочно-дистанційною формою навчання вищими навчальними закладами Сумської області.

Виші готують фахівців з даного напрямку за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на відповідний бюджетний рік за відповідним напрямком Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, в обсязі 25 місць цільового набору в рік.

Строк підготовки фахівців становить 18 місяців.

На навчання за замовленням громад направляються особи, що працюють в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, інших установах та організаціях, на які поширюється дія Законів України «Про державну службу» і «Про службу в органах місцевого самоврядування», мають стаж державної служби, служби в органах місцевого самоврядування не менш як 1 рік та не досягли віку 45 років на момент подання документів до Комісії.

До замовлення додаються:

— Особова картка посадової особи місцевого самоврядування або державного службовця та автобіографія;

— Копії паспорта, диплома про повну вищу освіту, додатка до нього, трудової книжки, а також довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, засвідчені в установленому порядку;

— Договір-направлення.

Замовлення та документи приймаються за адресою Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації: м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29, каб. 26.

Телефони для довідок: (0542) 77 15 59, 77 15 77.

Адреса електронної пошти: [email protected]

З повною інформацією щодо умов та порядку одержання коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2017 рік на підготовку фахівців з регіонального менеджменту за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіональний менеджмент», можна ознайомитися у додатку 4.7. до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, яка розміщена на головній сторінці веб-сайту Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації:  http://www.apk.sm.gov.ua/

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: