СумБуд
СумБуд

“Пацючок Ксерокс”: сумська студентка стала однією із кращих на літературному конкурсі

 Поділитися

Поділитися в

Юлія Лазуткіна, студентка 4 курсу спеціалізації «Переклад» факультету ІФСК СумДУ, посіла 2 місце на VI міжнародному Корнійчуковському фестивалі дитячої літератури, який днями завершився в Одесі.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури проходить в Одесі з 2013 року. Його напрями – література для дітей та підлітків, читання, дитяча літературна та художня творчість, книжкова ілюстрація, естетичне виховання, інтелектуальний розвиток. Окремий напрям – проведення літературних і художніх конкурсів, що охоплюють дитячу та юнацьку аудиторію від 6 до 17 років і авторів 18+, які пишуть для дітей. Цьогоріч на конкурс надійшло 509 творів. Вражає і кількість представлених країн: Україна, Білорусія, Казахстан, Ізраїль, США та інші.

На данном изображении может находиться: 1 человек, текст


Юля Лазуткіна відправила на конкурс повість про пацючка Ксерокса, ім’ям якого і названо твір. Маленькому звіряткові впродовж нетривалого часу вдалося наповнити любов’ю життя нових господарів.

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, дерево, телефон и на улице
Ідею повісті юна літераторка висловила таким твердженням:


– Адже так насправді й люблять: не ЗА щось, а НЕЗВАЖАЮЧИ на щось. Незважаючи на противний характер, на звички, що дратують, або на довгий голий хвіст.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, обувь и на улице


Студентка-перекладачка факультету ІФСК СумДУ Юлія Лазуткіна посіла 2 місце в номінації «Проза для дітей молодшого віку. Українські автори». Її твір надруковано у збірнику фестивалю.

 Прочитати уривок з твору.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: