Реклама
jurotat

Передвиборча програма «За Верхню Сироватку»

 Поделиться

Поделиться в

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА
ОБ’ЄДНАННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЕМ’ЯНЕНКА “ЗА ВЕРХНЮ СИРОВАТКУ”

Йдучи на вибори, об’єднання “За Верхню Сироватку” єдине з учасників процесу, що не просто оприлюднює свою передвиборчу програму, а й формує її на основі побажань громади.
Були опитані сотні людей – пропозиції отримали нарізноманітнішого характеру і саме вони й лягли в основу нашої майбутньої роботи у сільській раді.
Більш того, ми одразу відкидали ті речі, за які не можемо нести відповідальність і не можемо вплинути на них. Зробили це навмисно, адже не для того йдемо в депутати, щоб вішати “лапшу” на вуха своїм односельцям.
Нам самим тут жити, а тому йдемо із чистою душею і відкритим серцем, з прагненням змінити наше рідне село на краще.

1. Перший пункт нашої програми – це налагодження компромісу у нас на селі. Ми вважаємо, що не можна доводити до такого стану речей, до повної махновщини, у якій опинилася Верхня Сироватка сьогодні. Ставши депутатами будемо всіляко виступати за об’єднання нашої громади навколо спільних інтересів та проблем, щоб разом змогли все це подолати. Давайте об’єднуватися навколо реальних справ, а не конфліктів та чвар!
2. Звичайно, важливим пунктом нашої майбутньої роботи стане функціонування сміттєвого полігону. Це питання вкрай важливе і для Сум, і для В.Сироватки та В.Бобрика. Тут ми бачимо два напрямки діяльності:
— Чи готова громада до співпраці із містом, але на вигідних для нас умовах. Що маємо на увазі? Не секрет, що за останні роки у Сумах уже близько десяти разів мінялися тарифи на вивіз сміття у бік збільшення. Але чи отримала наша громада від того щось? Хіба це справедливо? Ми вважаємо, що ні. Зрештою, усі ми знаємо, що тарифи перш за все ростуть через інфляцію, але чому ж тоді влада Сум розуміючи потреби сміттєзбиральних компаній, не хоче зрозуміти нашу позицію?
Хіба наші люди не повинні отримати більше, щоб компенсувати ті незручності, які викликані наявністю такого екологічно-небезпечного об’єкту?
Але це лише один бік діяльності. Добившись отримання зайвих коштів від міста, ми готові у свою чергу побудувати на них гарні шляхи, щоб ті ж сміттєвози, проїжджаючи повз наші двори, не завдавали незручностей їх мешканцям, щоб сміття не летіло на городи, а шибки у вікнах не дзижчали від гуркоту.
— Ще один напрямок роботи по утилізації сміття – вимагати від влади Сум завершити рекультивацію відпрацьованого полігону у Верхній Сироватці. Це серйозна проблема, від якої страждають наші люди. І діяти у цьому напрямку потрібно якнайшвидше – адже все це безпосередньо відображається на здоров’ї наших людей.
3. Питання забезпечення жителів громади якісною водою. Через близькість і до сміттєвих полігонів, і до “Хімпрому” люди відчувають, як змінюється якість води у їхніх колодязях. Тому будемо ініціювати проведення комплексної експертизи води в колодязях, а далі – організовувати забезпечення жителів громади системою фільтрації води.
4. Дороги у нашій громаді – бажають кращого. Це очевидні речі. Не хочемо просто написати у виборчій програмі, що будемо сприяти ремонту доріг і забути. Ставлячись до цього ретельно і відповідально, ми пропонуємо реальні шляхи вирішення даного питання. Так в другому пункті нашої програми уже згадувалося, що ми плануємо збільшити аренду за використання полігону, а кошти направити на покращення доріг – це реально і ми будемо діяти у цьому напрямку.
Інше джерело надходжень – це відповідальний бізнес. Так значне навантаження на наші дороги йде саме від бізнесу, а це і сільгосптехніка, і промислова техніка, що обслуговує кар’єри та полігон. В багатьох регіонах і нашої держави, і нашої області бізнес йде на зустріч громаді, беручи на себе певні обов’язки по ремонту доріг. Ми також пропонуємо рухатися у цьому напрямку і заключити із тими компаніями, що найбільше експлуатують наші транспортні артерії – відповідні соціальні угоди, де буде чітко прописано умови відповідальності кожного учасника. А громада буде контролювати увесь цей процес.
Третє джерело надходжень, яке ми плануємо задіяти – державний та обласний бюджет. Наразі вже проведено тендер на ремонт дороги від Сум до Харкова, яка пройде в тому числі й через Верхню Сироватку. Але поки що результатів цієї роботи не видно, хоча й сумма на ремонт виділена рекордна – понад 800 мільйонів! Тому ми пропонуємо – не сидіти і не чекати поки з неба нам щось упаде, а постійно стукати у двері до влади, нагадувати їм про ремонт дороги. Все це можливо зробити через депутатські запити, звернення до ЗМІ, залучення громадських організацій. Головне працювати у цьому нарпямку – і ми це розуміємо і будемо робити.
Четвертий варіант надходжень на будівництво дороріг – робота із нашими районними, обласними депутатами, а також із народними депутатами. Ми вправі вимагати від цих людей конкретного результату.
5. Важливим пунктом нашої програми є розвиток соціальної сфери. У цьому році у нас вже завершився ремонт школи, але ще не зроблено ряд об’єктів:
— добудова дитячого садочка;
— забезпечення належної роботи місцевих лікарняних амбулаторій;
— встановлення у селі банкоматів, щоб людям більше не доводилося їздити за зняттям коштів до Сум, а можна було вирішити це питання прямо у Верхній Сироватці.
— будівництво спортивного стадіону.
— належне утримання Храму та Будинку культури.

Окремо хотілося б розповісти про те, що ми не зможемо зробити.
Так, ми чесні із вами до кінця, тому відкрито говоримо, що є багато питань, які нам просто не під силу. Ми не стали як інші обіцяти все підряд, бо ставимося до своїх слів відповідально. Отже, ми не зможемо вирішити:
— Піднняття пенсій та зарплат;
— Зниження ціни на газ та електрику;
— Забезпечити дешевими ліками та продутами харчування.
Ці питання, на жаль, не входять до компетенції депутатів сільської ради і ми чесно про це говоримо. Пообіцяти їх вирішення – було би блюзнірством з нашого боку по відношенню до громади. Ми так вчинити не можемо – тому говоримо правду.
Проте вирішити ці проблеми можливо у кожному конкретному випадку, відносно окремого жителя чи сім’ї нашої громади – матеріальна допомога, виділення засобів опалення, інше.
Поряд із цим, ми готові боротися за решту проблем, готові стояти горою за наших підприємців і користувачів субсидій, за наших вчителів і лікарів, за учнів і їх батьків, за кожного члена нашої громади!
Ми тут самі жили, живемо і будемо жити, а тому прикладемо всіх зусиль, щоб виконати нашу міссію достойно і з якнайбільшою користю для громади!

ОБ’ЄДНАННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЕМ’ЯНЕНКА “ЗА ВЕРХНЮ СИРОВАТКУ”

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: