СумБуд
СумБуд

Перший в Україні соціальний проект «Козина ферма» планують реалізувати на Сумщині

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 31 липня, в «Розумному Хабі» відбулася презентація соціального проекту «Козина ферма». Проект планують зробити центром відпочинку та туризму, де люди могли б проводити вільний час у єднанні з природою, спілкуватися й на місці скуштувати готову продукцію. Ферму планують запустити поблизу Білопільського району та завести 100 голів худоби.

   «Ми вирішили створити соціальний проект «Козина ферма», маючи за приклад створення громадського ресторану у форматі Urban Space, що діє у Івано-Франківську. Він унікальний – прибутки від ферми будуть направлені на реалізацію громадських проектів. Для втілення цієї ідеї ми поставили за мету знайти 200 людей, які б скинулись по 1000 євро. Наша задача у цьому проекті – зміна у співпраці влади, бізнесу й громадськості. Проект «Козина ферма» буде показовим не лише для Сумської області, але й для України в цілому», – розповідає Дмитро Живицький, керівник апарату Сумської облдержадміністрації.

Проектом передбачені такі етапи: 2018 – проектування, 2019 – будівництво та завезення тварин, 2020 – власне запуск проекту, роздій, а також вихід на 50 % потужності, 2021 – вихід на 100 %. Загальна вартість проекту складає близько 6 мільйонів гривень. За планами, перші прибуткові 1,5 мільйонів гривень проект отримає у 2021 році. Для продукції, яку випускатиме ферма, передбачається здача козячого молока та його переробка.

  «Зі свого боку я забезпечу технічну сторону проекту. Це буде нове підприємство з сучасним оснащенням та робочими місцями. Не потрібно забувати: підприємство буде корисним для громадян, адже здорове харчування – це те, чого не вистачає у нинішній час», – зазначає Володимир Опришко, керівник ТОВ «Бліц».

Ідея соціального проекту – новий світогляд взаємовідносин між собою.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: