СумБуд
СумБуд

Підприємців Сумщини запрошують на стажування у Німеччині

Суспільство | 22:29, 19.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Для представників малого і середнього підприємництва в облдержадміністрації відбудеться презентація та відбір кандидатів для участі у програмі “Готові до співпраці з Німеччиною”(Program “Fit for Partnership with Germany”).

Підприємців Сумщини запрошують на стажування в Німеччині

20-21 листопада 2018 року відбудеться презентація програми “Готові до співпраці з Німеччиною” (Program “Fit for Partnership with Germany”) для представників малого і середнього підприємництва та відбір кандидатів для участі в програмі (м. Суми, площа Незалежності, 2, 6 поверх, конференц-зал Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, кабінет № 115).

Програма сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

21 листопада 2018 року з 10:00 за вказаною адресою, будуть проходити відбори кандидатів для участі в програмі.

У 2019 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:

1). Економічна кооперація (без галузевої специфіки, всі підприємства) – на англійській мові стажування.

2). Економічна кооперація (без галузевої специфіки, всі підприємства, топ-менеджери) – на російській мові стажування.

3). Економічна кооперація в сфері енергоефективності  в промисловості – на англійській мові стажування.

4). Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я – на англійській мові стажування.

5). Економічна кооперація в аграрному секторі – на російській мові стажування.

6). Економічна кооперація в сфері екологічної утилізації відходів – на англійській мові стажування.

7). Format Industrie 4.0 (новий формат на англійській мові стажування).

Профіль для претендентів в форматі Format Industrie 4.0 на наступні основні теми: інтегрована автоматизація, промислові ІТ, передача і управління електроживленням; інтегровані процеси та ІТ-рішення (цифрова фабрика); інтегровані енергетичні системи та мобільність; промислове постачання: інноваційні субконтрактируючі рішення і легка конструкція; передача досліджень і технологій. Тривалість стажування: один місяць.

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики (проживання, харчування, проїзд по Німеччині, стипендія за рахунок приймаючої сторони; проїзд від України до Німеччини та від Німеччини до України – за рахунок підприємства, яке рекомендує претендента на стажування, або за кошти претендента).

Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині: наявність вищої освіти; досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше два роки; знання англійської мови (економічна, виробнича, спеціальна термінологія, можливість ведення переговорів в Німеччині); вік не старший за 55 років.

Документи необхідні для співбесіди: оригінал анкети, заповнений мовою стажування; рекомендація керівника підприємства; проектне завдання; за можливістю – список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування; за можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.

Співбесіда проводиться мовою стажування. Процедура проведення співбесіди з претендентами на стажування: співбесіда триває в середньому 20 хвилин.

У процесі співбесіди з’ясовуються: рівень знання іноземної мови (у кожному окремому випадку); мета і конкретні завдання стажування, очікувані результати, спрямовані на здійснення конкретної коопераційної ідеї щодо співпраці з німецьким бізнесом, підвищення ефективності підприємства, організації, де працює спеціаліст; підприємства, організації, на яких претендент має намір встановити контакти.

Для прийняття рішення щодо відбору на стажування або відмови від стажування першочергове значення мають знання іноземної мови, рівень професійної підготовки, можливість двостороннього економічного співробітництва. Додаткові бали претендент отримує за знання інших іноземних мов, комунікабельність, вміння проявляти гнучкість у прийнятті рішень тощо.

Результати співбесіди повідомляються кандидатам через два тижня.

Організаційне забезпечення реалізації Програми в нашій області, прийом документів на участь у конкурсному відборі на стажування здійснюється Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (тел. (0542) 62-08-47).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: