Реклама
jurotat

Після визнання судом Терещенка корупціонером, активісти просять НАЗК перевірити всю декларацію мера Глухова

Суспільство | 16:47, 1.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Громадські активісти просять у голови НАЗК Наталії Корчак перевірити усю інформацію в декларації міського голови Мішеля Терещенка, якого суд визнав корупціонером. Відповідне звернення вони опублікували у себе на сайті, передає Обозреватель.

За інформацією активістів, міський голова Глухова і його оточення причетне до цілої низки корупційних схем.

“Суд міста Глухів ухвалив рішення у справі приховування Мішелем Терещенком у своїй декларації істотних змін майнового стану. Ґрунтуючись на результатах проведеного нами дослідження, просимо НАЗК уважно перевірити податкову декларацію пана Терещенка, оскільки ми впевнені, що незадекларовані автомобілі – це лише незначний епізод у великій корупційній діяльності мера Глухова та його команди”, — йдеться у зверненні активістів.

Вони зазначають, що суд визнав Терещенка винним у вченні кримінального правопорушення.

“Міський голова Глухова Терещенко, який 06.03.2017 року набув право власності на рухоме майно – іномарку загальною вартістю 385 320,00 грн., яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, не повідомив у десятиденний термін НАЗК, що є вчиненням правопорушення, пов’язаного з корупцією”, — заявляють активісти.

Також вони готові надати НАЗК інформацію власних журналістських розслідувань для перевірки декларацій Терещенка та його команди, зазначається у зверненні до Корчак.

Як відомо, на початку серпня Поліція склала протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення на мера Глухова Сумської області. Наприкінці серпня Глухівський суд визнав Терещенка винним.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: