Реклама
jurotat

По службі чи по дружбі? На Сумщині лідер ГО викрив чиновника земуправління

Суспільство | 14:00, 17.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Лідер громадської організації Денис Сокур викрив чиновника Сумської міськради в корупції, спростовуючи неправдиву інформацію про особливі зв’язки «Східного корпусу» із сумським забудовником.

Так, за даними «Східного корпусу», працівник земельного управління Роман Базіль, придбав у компанії «Сумбуд» квартиру із величезною знижкою – 6 тисяч доларів. Один лише цей факт наводить на думку про те, що він скористався службовими повноваженнями у власних інтересах.

Як розповів Денис Сокур, на кожний квадратний метр «земельник» отримав знижку, що складала 500 грн.

Наразі ж Роман Базіль разом з іншим «активістом» Романом Кірнозом намагається взяти під свій контроль всі ЖЕКи  мікрорайону «Еспланада» (до слова, один ЖЕК вони вже взяли). Для цього вони вдаються до систематичних інформаційних випадів на адресу ПАТ «Сумбуд».

Роман Базіль підтверджує інформацію про бажання взяти під контроль свого ЖЕКу й інші будинки “Еспланади”, що показує корисний мотив у цій справі.

На засіданні містобудівельної ради він єдиний від імені всіх мешканців «Еспланади» виступив проти надто щільної забудови мікрорайону і звинуватив забудовника в незапланованій соціальній інфраструктурі. Насправді ж один із проектів «Еспланади» передбачає будівництво школи і дитячого садочка.

Денис Сокур також повідомив про те, що від неприйняття плану забудови «Еспланади» виграє незаконна парковка «Сенс», до якої пан Базиль як співробітник земельного управління теж має відношення і особисто зацікавлений в продовженні її існування.

«Східний корпус», продовжуючи відриту боротьбу із корупцією, порушує питання: звідки у звичайного співробітника земельного управління, який не отримує на своїй роботі великих доходів, взялися кошти на придбання трикімнатної квартири в новобудові? Правоохоронні органи мають усі підстави провести перевірку, наскільки законно нажив своє майно даний чиновник.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: