Керама Хит
Керама Хит

Поддержи: сумчане просят объеденить “девятку” с Троицкой маршрутом

 Поділитися

Поділитися в

Сумчане предлагают создать новый коммунальный маршрут, позволяющий соединить спальный район с детской больницей, женской консультацией и роддомом.

Сумчанка Людмила Костенко обратилась с электронной петицией к городским властям: «Необхідно пустити новий маршрут комунального транспорту, який би з’єднав проспект Михайла Лушпи з вулицею Троїцькою.

Нині мешканці найбільш густонаселених 9-10 мікрорайонів не мають прямого сполучення з вулицею Троїцької, а отже з міською дитячою лікарнею та міським пологовим будинком.

Особливо критичною є ситуація для вагітних жінок. Адже декілька років тому гінекологічне відділення, яке розташовувалося в дитячій поліклініці по вул. Івана Сірка 3, перенесли до пологового будинку на вул. Троїцькій. А про транспортне сполучення територіального округу з центром обслуговування забули.

В цьому контексті особливо дивує те, що деякі інші райони міста сполучені з вулицею Троїцькою навіть двома дублюючими маршрутами, наприклад: вул. Ковпака, пр-т Курський – маршрути №11, №23; Білопільський шлях, вул. Іллінська – маршрути №11, №23; вул. Кондратьєва – маршрути №14, №23. З метою виправлення ситуації необхідно ввести новий автобусний маршрут, який би з’єднав вулицю Троїцьку та проспект Лушпи.

Це покращить інфраструктуру мешканців як прилеглого до вулиці Троїцької району, так і мешканців 9, 10, 11 мікрорайонів».

До конца сбора подписей осталось 83 дня. Из необходимых 250 голосов собрано 68. Поддержать просьбу можно в Единой системе местных петиций

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: