СумБуд
СумБуд

Поліклінніка на колесах з’явиться на Сумщині

 Поділитися

Поділитися в

Пересувний лабораторно-діагностичний комплекс, придбаний за кошти європейського проекту та обласного бюджету, курсуватиме віддаленими селами області, де не вистачає медпрацівників. Про це повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко.  

Мобільна поліклініка обладнана всім необхідним для проведення аналізів та прийому пацієнтів. У кузові автомобіля розміщений лабораторний комплекс: гемолітичні аналізатори, ультразвуковий апарат, рентген-апарат; є гінекологічне крісло, комп’ютерна техніка тощо, – зазначив Сергій Бутенко.

До команди лікарів, які працюватимуть в поліклініці на колесах, увійдуть кардіолог, гінеколог, офтальмолог, ендокринолог та спеціалісти ультразвукового дослідження.

Автомобіль, обладнаний усім необхідним для того, аби лікар міг приймати пацієнтів прямо “на колесах”. Свою активну роботу поліклініка на колесах розпочне у квітні.

Реалізація цього проекту – це один з позитивних прикладів впровадження медичної реформи у сільській місцевості. Пересувний діагностично-лабораторний комплекс придбаний за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС у рамках реалізації проектів регіонального розвитку, та додаткових коштів обласного бюджету (1259 тис. гривень). Повна вартість проекту становить 6295 тис. гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: