Реклама
jurotat

Помічникам губернатора можна все?

 Поделиться

Поделиться в

Foto

Нагадаємо, тиждень тому, 24  листопада відбулась жахлива в поліклінніці 5-ої Сумської міської клінічної лікарні, в обідню перерву, до кабінету ЛКК, увійшов такий собі Коваль Олександр, з вимогою негайно вирішити питання щодо його групи інвалідності, незважаючи на роз’яснення, розмахував посвідченням та пояснював, що він не аби хто, а представник Сумської ОДА та радник голови Миколи Клочка.

Коли до приміщення зайшов пацієнт, жінка саме розмовляла по телефону з приводу іншого хворого, тому попросила почекати. Це не сподобалося чоловікові. А щоб лікарка розуміла як спілкуватись з VIP, провів виховну роботу- вдарив декілька разів головою об шафу, та добавив ногами, коли жінка лежала на підлозі.

Лікарі, почувши крик, поспішали на допомогу, бачивши спокійно покидаючого кабінет Коваля Олександра.
Постраждалу доправили до нейрохірургії, де вставнолено діагноз ЗЧМТ, струс головного мозку, травма шийного віддділу хребта, травма грудної клітини, рекомендовано госпіталізацію. Але не будучи чиновником та депутатом, та маючи літніх хворих батьків, лікарка відмовилась від госпіталізації та пішла на лікарняний, щоранку кажучі батькам, що іде на роботу, ідучи лікуватись амбулаторно.

У понеділок, я телефоном повідомив про випадок голові ОДА Миколі Клочку, він пообіцяв розібратись в ситуації, розповів, що спілкувався з начальником міської поліції Павлом Карабутою і попросив його застосувати об’єктивність та всю суворість закону. В той же час слідча Линок Н. В. в розмові з потерпілою поснювала про марність написання заяви, що справа скінчиться нічим, бо Коваль О. В. людина не проста та має покровителів серед можновладців. Поспілкувавшись з П. І. Карабутою той пояснив, що він на лікарняному і взагалі не знає про подію, — пише на сторінці у facebook лікар-психіатр Сумської ЦРКЛ Сергій Супрун.

Далі пояснює:

Трохи з’ясуємо, хто такий Коваль О. В., що займає одну з ключових посад в Сумській ОДА — завідувач гсподарством. Як з’ясувавлось Олександр Володимирович має слабкість «побешкетувати», якось побив ліфтерку ОДА, було відкрито впровадження, але потерпіла забрала заяву під адміністративним тиском, терирозував медперсонал Сумського ОДРЗН, де лікувався як «представник еліти», погрожував фізичною розправою лікарям 5-ої лікарні. До роботи ставиться так як належить потомку князів Вишневецьких «нє барскоє єто дєло».

 

Свого часу голова ОДА Микола Клочко навіть звільнив його, але «справедливий суд» поновив на роботі.

 

Повернемось до подій:  активісти НВР » Правий Сектор» разом з депутатом Сумської обласної ради Родіоном Дученко завітали до Коваля О. В. ( дивіться відео), пізніше стало відомо, що останній начебто знімав якись побої та звертався до правоохоронців.

Опубліковано Serhii Suprun 1 грудня 2017 р.

 

Сергій Супрун  додає, що в особистій бесіді повідомив очильника м. Суми ОлександраЛисенка та Володимира Войтенка , яким також було не дуже цікаво.

Висновки:
1. Жінку- лікаря брутально побили в кабінеті під час обідньої перерви, адмінстрація 5-ої лікарні на чолі з В. Петренком не вбачила необхідності навіть спуститись та поцікавитись, що трапилось.
2. В кращому випадку за санкцією статті ККУ, порушнику загрожує цілих 1000 грн. штрафу.
3. Млявість з боку ЗМІ та соцмереж.
4. Байдужість з боку офіційноїї влади.
5. «Мода» бити жінок особами наближеними до можновладців: офіцерами, «нащадками князів» та інш.
6. Реакція тих кого називають «бюджетниками» і це не тому , що утримуються за рахунок бюджету (МВС, суд, прокуратура, держслужба теж бюджетні установи), тому мабуть, що дешеві та не високо цінуються — лікарі, вчителі.
Що робити?
Сидіти тихо та сподіватися, що зі мною такого не трапиться, або спростувати що ми є «бюджетне бидло».

Фото: spec-kor.com.ua 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: