СумБуд
СумБуд

Працівники Держпродспоживслужби в Сумській області підвищили кваліфікацію за новими нормами системи контролю якості та безпечності харчових продуктів

Суспільство | 14:08, 29.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області 26 березня 2018 року відбувся семінар-тренінг на тему «Застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини».   

На заході детально розібрали окремі норми  Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», який набуде чинності 4 квітня цього року.

Відкриваючи семінар, начальник Головного управління  Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій Моісеєнко зазначив:

«Інспекторська функція вимагає бути не тільки фаховими спеціалістами по Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», а відповідати рівню експертів, які повинні кожну норму прожити, тому що нормозастосування має величезне значення».

 

Також, на даному семінарі обговорили питання здійснення державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, в частині дотримання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», до якого також внесені певні зміни.

Крім того, розглядали Закон України «Про основні засади державного нагляду контролю у сфері господарської діяльності».

Семінар провели за ініціативи та участі спеціалістів Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби України: заступника начальника управління – начальника відділу державної інспекції управління державного контролю Юріґ Перегінця та завідувач сектору з оцінки ризиків управління державного контролю Оксани Борейко.

Участь у навчанні прийняли: керівництво Головних управлінь Держпродспоживслужби у Сумській та Чернігівських областях, начальники районних, міжрайонного, міського, міськрайонного управлінь Головних управлінь Держпродспоживслужби в Сумській та Чернігівській областях, уповноважені лікарі ветеринарної медицини.

Захід пройшов у вигляді жвавих обговорень нагальних проблем. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді. За результатами проведеного навчання напрацьовано позитивний досвід у сфері безпечності харчових продуктів, зокрема застосування Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: