Реклама
jurotat

Працівники Сумського центру зайнятості здавали кров для пацієнтів дитячої лікарні

 Поделиться

Поделиться в

На сьогодні, коли у Сумській обласній дитячій лікарні багато дітей потребують переливань крові, і бюджетного фінансування на препарати крові не вистачає, особливого значення набуває допомога тих організацій, працівники яких вже стали традиційними учасниками благодійних акцій. Серед них – і Сумський обласний центр зайнятості.

Донорський рух серед його працівників набирає обертів, щоразу здавати кров для хворих малюків приходять не лише досвідчені донори, а й ті, для кого це – лише початок у справі порятунку життя. Ось і 29 вересня до Сумського обласного центру служби крові завітали близько 15 працівників установи, щоб поділитися кров’ю з хворими дітьми і дати їм шанс на одужання.

Заступник директора обласного центру зайнятості Лідія Павлик здає кров уже втретє.

«У нашому колективі працюють соціально відповідальні люди, які не можуть не відгукнутися на прохання про допомогу. Тому ми сьогодні тут. Кількість донорів у нас збільшується – ті, хто вже здавав кров, розповідають іншим, що це не боляче, не страшно, дуже корисно – і вкрай важливо для тих, кому потрібна кров. Цю традицію ми плануємо продовжувати. Хотілося б популяризувати донорство, щоб і інші люди, у кого є здоров’я і можливість, приймали участь у таких акціях. «


«Донорство – це обов’язок для кожного, особливо, коли потрібно допомогти людям, — каже начальник відділу Яна Забіла. – Я третій раз здаю кров, тому що хочеться допомогти дітям одужати.»

Провідний інженер Сумського обласного центру зайнятості Надія Шевель у центрі крові уперше:

«Хочу допомогти онкохворим дітям. Буду і далі здавати для них кров, щоб діти могли отримати її безкоштовно. Це дуже добре, що у нас є така можливість.»

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: