СумБуд
СумБуд

Президент нагородив чотирьох сумчан з нагоди Дня вчителя

 Поділитися

Поділитися в

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм президент України відзначив чотирьох вчителів з Сумщини.

Почесне звання «Заслужений вчитель України» присвоєно: Ользі Батюк – учительці Охтирської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11 Охтирської міської ради; Ірині Нікітіній – учительці комунального закладу «Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів № 12 імені Б. Берестовського».

«Заслуженим працівником освіти України» стала Людмила Бірюк – завідувач кафедри Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

«Заслуженим працівником фізичної культури і спорту України” стала Оксана Дубинська – кафедри теорії і методики фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Під час зустрічі з працівниками освітньої галузі з нагоди Дня працівника освіти Петро Порошенко подякував працівників освітньої галузі за бездоганне виконання найвідповідальнішої місії.

«Вдячність, яку я хочу висловити вам, а у ваших особах і всім вітчизняним українським освітянам, за бездоганне виконання найвідповідальнішої місії. Ця місія – виховання молодого покоління. Виховання майбутніх українців, які виросли, виховувалися за часів незалежної України і точно, я в цьому абсолютно переконаний, житимуть в Україні як члені Європейського Союзу.

Ми можемо створити освіту, що сформує у кожної дитини упевненість в собі, любов до Батьківщини, повагу до оточуючих, здатність реалізувати себе.  Давайте мотивувати вчителів і учнів. Вони зроблять Україну великою, успішною і сильною», – наголосив Президент і побажав вчителям, учням, викладачам і студентам наснаги і творчих злетів.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: