Реклама
Керама Хит

ПриватБанк вдвічі збільшив пенсію роменчанці

Події, Суспільство | 14:11, 19.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

Жителька міста Ромни Сумської області Валентина Завалішина стала переможницею акції “Друга пенсія від ПриватБанку”. Протягом трьох місяців пенсіонерка отримуватиме ще одну пенсію в розмірі тієї, яку їй виплачує Пенсійний фонд.
Акція “Друга пенсія від ПриватБанку” проходила з нагоди 25-ї річниці банку в період з 19 березня по 20 квітня 2017 року. За результатами розіграшу, власниками “другої” пенсії від ПриватБанку стали 25 пенсіонерів з різних областей України.
Більше 15 років Валентина Завалішина є клієнтом Роменського відділення ПриватБанку, розміщує депозити, сплачує комунальні послуги, а з виходом на пенсію, відкрила пенсійну картку. Має власний будинок, займається господарством, любить працювати на городі і розводить кроликів. Про акцію дізналася від дочки і вирішила спробувати вдачу, зареєструвавшись на сайті у відділенні банку.
“Мені зателефонувала керівник відділення Ірина Педич і повідомила, що я стала переможницею. Радості не було меж, а ще більше хвилювання. ПриватБанку жодного разу не зраджувала, хвилювалася під час націоналізації, але продовжувала вірити і обслуговуватися, – розповідає Валентина Завалішина. – Бажаю всьому колективу здоров’я, віри, надії і щастя в особистому житті”.
Директор Сумської філії ПриватБанку поздоровив переможницю квітами, вручив сертифікат на «Другу пенсію від ПриватБанку», а в знак подяки від Валентини Анатоліївни колективу був презентований торт «Наполеон», зроблений власноруч.
“Дуже приємно дарувати пенсіонерам такі подарунки, бачити їх щасливі очі. В 2016 році, ми вітали пенсіонера з села Русанівка Липово-Долинського району, який також отримав другу пенсію від ПриватБанку, сьогодні – Валентина Анатоліївна переможниця, – говорить директор Сумської філії ПриватБанку Ігор Чернявський. – Для нас це найважливіший показник лояльності та довіри. Ми любимо та шануємо своїх клієнтів, постійно розвиваємося аби зробити наші сервіси комфортнішими та доступнішими для усіх: від юніорів до пенсіонерів”.
Загалом з пенсійною карткою для виплат клієнту доступні низка пільг. Оплата комунальних послуг без комісій, випуск та обслуговування картки безкоштовно. Надання виписки у відділенні ПриватБанку безкоштовно. Зняття готівки у всіх банкоматах на території України безкоштовно. Нарахування пенсії та грошової допомоги з Пенсійного фонду без комісії.
Банк щорічно отримує від держави підтвердження прав на виплату пенсії. ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні, і 100 тисяч – у Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: