СумБуд

Призначено нового зампрокурора Сумщини

Суспільство | 13:30, 23.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Наказом Генерального прокурора України від 20 лютого 2018 року за рекомендацією Ради прокурорів України на посаду заступника прокурора Сумської області призначено радника юстиції Сегиду Сергія Миколайовича, – повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.
Сергій Сегида в органах прокуратури вже близько 17 років, за цей час він проявив себе як цілеспрямований, принциповий та високопрофесійний керівник. Розраховую на його ініціативність та сумлінність під час виконання службових обов’язків на новій посаді. Переконаний, що його ділові та моральні якості дозволять гідно виконувати покладені обов’язки. Бажаю йому сил, енергії та завжди залишатись відданим принципам закону та справедливості», – зазначив прокурор Сумської області Віталій Матвійчук, представляючи сьогодні колективу відомства свого новопризначеного заступника

.
Довідково: Сергій Миколайович Сегида народився у 1981 році в м. Суми. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ, у 2014 році – Національну академію прокуратури України. Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав як виконувач обов’язків старшого помічника Сумського транспортного прокурора. Протягом дев’яти років обіймав посади різного ступеня в прокуратурах м. Суми, Сумського району та Сумської області. Більше двох років працював на посаді прокурора Білопільського району Сумської області. Понад три роки – керівник Конотопської місцевої прокуратури.
У 2012 році Сергій Сегида нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: