СумБуд
СумБуд

Проект міської комплексної програми “Правопорядок” розробили в Сумах

Суспільство | 08:42, 1.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах зібралася робоча група, яка займається розробкою проекту міської комплексної програми “Правопорядок” на період 2019-2021 роки. На днях міська рада спільно з представниками громадськості, наркології та поліції обговорили проект програми та потенційні зміни.

До ініціатив громадськості, які вчора озвучили на зібранні, увійшли розробка карти безпеки, забезпечення відеоспостереження на небезпечних ділянках доріг міста, виготовлення поліграфії для поліцейських: соціальної реклами, пам’яток або бланків перенаправлення для дільничих.

“Доречно буде внести в Програму проведення навчання спільно з громадськими організаціями, наркологією та поліцією. Така робота буде сприяти підвищенню рівня обізнаності дільничих з питань громадської безпеки чи, наприклад, роботи з наркозалежними. Також важливо працювати з людьми, які звільняються з місць позбавлення волі задля недопущення повторення злочинів”, – говорить Олексій Загребельний, член Комітету з програмних питань Національної ради з питань туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Окрім цього, на заході обговорили взаємодію міської Програми “Правопорядок” та КЗ СОР “Обласний наркологічний диспансер”.

Після того, як в країні пройшла реформа поліції, у Сумах збільшилася кількість фактів виявлення осіб, які керують транспортом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Відповідно, зросла навантаженість на Сумський обласний наркологічний диспансер і знадобилося більше матеріалів для лабораторії. Проте, бюджет закладу не передбачає таких змін та додаткових витрат. Цю та інші пропозиції медична установа подасть на розгляд до Програми “Правопорядок”.

На сьогодні, громадські організації спільно з державними структурами оформлять свої ініціативи в пропозиції та подадуть до проекту програм.

З вівторка проект програми направлять на розгляд профільної депутатської комісії та опублікують на сайті міськради.

Наразі всі сумчани можуть надати свої пропозиції до включення на електронну пошту: [email protected] або за телефоном: (0542) 66-35-53.

Остаточне рішення по прийняттю програми та її затвердженню винесуть на розгляд сесії сумської міськради в листопаді.

Розробка міської комплексної програми “Правопорядок” ініційована громадською організацією “Студія правових і соціальних досліджень” у рамках проекту “Взаємодія та партнерство – запорука безпечної громади” за підтримки МФ “Відродження”. 

Трибуна

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: