СумБуд

Пише пальцями ніг: сумська художниця презентує авторську виставку

 Поділитися

Поділитися в

5 листопада 2018 (понеділок) о 17:30 в лівому атріумі Конгрес-центру СумДУ (м.Суми, вул.Покровська, 9/1) відбудеться відкриття виставки робіт Дар’ї Безкостой “A Flock Palette” (палітра зграї)

Художниця Дар’я Безкостая пише картини ногами, не використовуючи пензлі для малювання. Окрім цього дівчина бере участь в благодійних акціях допомоги хворим дітям. Кошти від продажу своїх картин вона віддавала важкохворим дітям, які потребують лікування.

“У перші тижні після свого народження вона сперечалася зі смертю, а всі наступні роки намагається впоратися з собою. У Даші дитячий церебральний параліч у важкій формі, вона не ходить, тіло практично не слухається її, але при цьому Даша психічно здорова людина. Вона розмовляє, хоч і розуміють її тільки найближчі люди, читає, пише і навіть малює – ногами. Спочатку аквареллю, потім гуашшю, тепер маслом, – вмочуючи в фарби палець великий ноги, вона поступово створює на великогабаритних полотнах (від 1 до 2 метрів) дивовижні зображення – портрети, пейзажі, але найчастіше – квіти”, – розповідають організатори виставки.

 

Триватиме виставка до 18 листопада 2018.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: