Реклама
Керама Хит

Радикалам Сумщини припала до душі Ліна Костенко

 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Міжнародного дня матері та дня сім’ї голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Сумській обласній раді Наталія Калініченко та голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики, депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Науменко побували на прем’єрі вистави за творами Ліни Костенко «Над берегами вічної ріки».

Драматичну притчу за творами відомої української поетеси представив театр-студія «Місто С…» в палаці культури «Хімік». Відвідали прем’єру радикали завдяки режисеру-постановнику Наталії Черкасенко, яка особисто їх запросила. Жінка повністю віддається своїй роботі, чого було складно не помітити під час перегляду.

Народна обраниця Наталія Калініченко розповідає, творчість Ліни Костенко її цікавила завжди. А на виставу прийшла, щоб вкотре переконатися: минуле набуває в поезії письменниці особливої актуальності через відшукування вічної мудрості, вічних цінностей.

«Поезією Ліни Костенко захоплювалась завжди. Милозвучність та поетичність її слова не перестає дивувати, – розповідає Наталія Калініченко. – Роздуми поетеси рухаються від історії до сучасної цивілізації і навпаки. «Над берегами вічної ріки» – яскравий цьому приклад. Образ «вічної ріки» передає відчуття плинності часу, змінності всього на світі. І з іншого боку, він передає неперервність історичного часу, спадковість здобутків багатьох поколінь».

Збірка «Над берегами вічної ріки», яка побачила світ 40 років тому, стала небуденним явищем української поезії, явищем, яке непомітно впливає на весь її подальший розвиток.

R.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: