СумБуд
СумБуд

Радикали по всій Сумщині активно вітали громадян з Днем Незалежності держави

Суспільство | 19:02, 24.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Позитивно налаштованих, емоційних, ввічливих, уважних, радісних, привітних та щирих представників Радикальної партії Олега Ляшка в день державного свята можна було зустріти у будь-якому місті Сумщини.

Вітали громадян і прості прихильники РПЛ, і члени політичної сили і партійне керівництво. Озброївшись добрим словом, щирою посмішкою та невимушеною безпосередністю, вони роздавали перехожим повітряні кульки, привітальні листівки від Лідера партії Олега Ляшка, газети та інші подарунки з партійною символікою. За словами очевидців, люди дуже привітно реагували на такий святковий прояв уваги. Вочевидь, усі помітили неабияку активність Радикальної партії, яка лише зростає впродовж останніх півроку.

Без сумніву, це пов’язано і зі стилем життя та роботи самого Лідера партії Олега Ляшка. Адже він задає темп і напрямок руху своїй команді та власним прикладом заохочує партійців до активних дій.

Як відомо, парламентар, кандидат у президенти України, один із лідерів передвиборчих перегонів не дозволив собі ні дня відпочинку за час “літніх канікул” у Верховній Раді. Політик щоденно знаходиться у середовищі живого спілкування з простими людьми та намагається їм допомогти у будь-якій сфері життя. За даними сайту Верховної Ради України – Радикальна Партія – лідери у законотворчому процесі за кількістю розроблених та поданих законопроектів, а також фракція РПЛ найвідповідальніша з точки зору регулярного відвідування Ради та участі в повному складі в сесійних засіданнях. Тим же шляхом активності та відповідальності рухаються і обласні депутати РПЛ.

Голова Сумської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Тетяна Головко звернулася з привітальним словом до українців: “Дорогі українці! Шановна громадо Сумщини! Щиро вітаю Вас з головним святом держави – Днем Незалежності України! Ми стали на рік дорослішими, на рік мудрішими та ще більш загартованішими! З кожним спільним кроком незалежного життя ми самоствержуємося як нація, вчимося єднанню, набираємося сили, терпіння, мудрості та витримки. Нам є над чим працювати. І наступний крок після заявлення про себе як дружньої нації з яскраво вираженою українською ідентичністю – це закріплення позиції України на європейській та світовій арені як потужного, надійного економічного партнера та самодостатнього господаря на своїй власній землі. А запорука цього успіху дуже проста. Це розвиток українського виробництва на противагу сировинній безкомпромісній зовнішньоекономічній політиці, а в результаті – робочі місця, людські умови праці та гідні заробітні плати. Наша залізна команда Радикальної партії Олега Ляшка впевнена, що разом нам під силу змінити все – відновити віру в самих себе, занепалу економіку та мир у державі. Разом з Лідером Радикальної партії Олегом Ляшком ми подолаємо бідність та задамо новий темп розвитку однієї з найпотужніших за своїм потенціалом держави у світі – рідної неньки-України. Адже для цього у нас є три головні “кити” – непереборне бажання, чіткий план розвитку та дій , ваша – громади, підтримка та довіра. А тому стратити не маємо права та можливості. Ми – сильні, вольові, цілеспрямовані та мужні. А головне – вільні та незалежні. Ми одержимі ідеєю шаленої любові та відданості до України. А тому нам все вдасться! З нем Незалежності! Миру татерпимості кожному з нас, здоров’я та благополуччя нашим родинам, відчуття щастя та впевненості у завтрашньому дні!”

Зауважимо, що офіційні офіси-приймальні Радикальної партії наразі працюють майже в усіх містах та районах Сумщини, а в самих рядах партії на всіх рівнях відбулися суттєві кадрові зміни, що, вочевидь, і дозволило політикам бути ближче до простих людей та інтенсивніше і дієвіше реагувати на виклики громади.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: