Реклама
Керама Хит

Ремонт універмагу в центрі Сум визнали протизаконним

 Поділитися

Поділитися в

Мова йде про універмаг “Київ”, якому колись вже додали кілька поверхів, цього разу розширити площу вирішили, забудувавши колишню літню терасу. Як повідомила планово-бюджетна громадська експертна комісія при Сумській міськраді, міський ДАБК закінчив перевірку законності реконструкції універмагу «Київ». У результаті перевірки його фахівці виявили порушення:

«На відкритій терасі універмагу монтується об’ємна металева конструкція. При цьому проектну документацію і акт обстеження існуючих конструкцій тераси з питання технічної можливості монтажу металевих конструкцій забудовник не надав. Надані для ознайомлення в останній день перевірки (5 жовтня) проектні матеріали не відповідають держбуднормам, стандартам і правилам. Металеві конструкції споруди з’єднані між собою за допомогою болтових з’єднань і зварювання. Дозволу на виконання цих робіт немає, і в єдиному реєстрі документів, які дають право на виконання підготовчих і будівельних робіт, відсутня інформація про реєстрацію дозволу на виконання будівельних робіт».

Тому 5 жовтня представники ДАБК надали керівництву універмагу припис, в якому зажадали негайно зупинити підготовчі та будівельні роботи і усунути порушення містобудівного законодавства. За невиконання припису забудовнику загрожує адмінвідповідальність, пише shans.com.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: