Керама Хит
Керама Хит

Ринок освітніх послуг у Сумах

Освіта, Суспільство | 07:30, 9.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати 05-06 листопада 2017 року за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулася VІ Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017».

На виставці був представлений ринок освітніх послуг закладів вищої та професійно-технічної освіти Сумської, Полтавської, Харківської областей, а також Польщі. Кожен відвідувач мав змогу ознайомитися зі спектром спеціальностей та професій, що пропонували провідні заклади освіти Слобожанщини, – повідомляє прес-служба Департаменту освіти і науки.

Цього року виставка вражала своїми масштабами презентацій.

Яскраво й змістовно були представлені заклади професійно-технічної освіти. Серед відвідувачів популярністю користувалися майстер-класи, проведені державними професійно-технічними навчальними закладами «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу», «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну», «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг», державними навчальними закладами «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту», «Шосткинський центр професійно-технічної освіти».

Гаслом дня став вислів «Бути кондитером, кухарем, будівельником, штукатуром, автослюсарем, барменом, перукарем, кравцем – це сучасно та престижно».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: