Реклама
Керама Хит

Роботи “З балкончика” показали у Сумах

Події, Суспільство | 14:10, 13.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Таку цікаву назву має виставка фоторобіт Валерія Дядюри. Свої роботи він представив в Сумській муніципальній галереї.

«Фотографія для мене є моє життя, а фотоапарати – іграшки, які я весь час не випускаю з рук. Завжди хочеться лишати добрий слід і на своїх фото, фіксувати прекрасні миті життя.
В більшості нашого повсякдення ми всі звикли бачити цей навколишній світ зі звичної нам точки зору. Але є ще багато цікавих можливостей побачити все що відбувається навколо нас з інших цікавих ракурсів, під іншими кутами зору та з різної, нижньої чи то верхньої точки бачення”, – зауважив митець.

Автор розповідає: ідея робити світлини саме “з балкончика” виникла спонтанно, але з перших кадрів дуже його зацікавила. Результатом став цілий фотопроект.

“Одного разу, милуючись краєвидами які є в полі зору з мого балкончика, я примітив цікавий фотокадр одного дійства, яке відбувалося під будинком. Це мене, як фотографа, зацікавило. Я швидко взяв фотоапарат і зробив декілька знімків з третього поверху. Переглядаючи відзняті кадри, мені спало на думку чом би не розпочати цікавий проект відзнятого з цієї точки знімання. Так вже шостий рік збираються цікаві моменти з незвичного ракурсу. Тут є все: різні події життя, форми та образи, світло та тінь…
За цікавим кадром можна пройти кілометри, а інколи вистачить і зробити два кроки”, – розповідає Валерій Дядюра.

Виставка триватиме до 22 жовтня включно!

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: