СумБуд
СумБуд

Роменські рятувальники отримали нагороди за Авдіївку

Суспільство | 17:43, 5.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 5 грудня, в актовій залі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України відбулися урочисті збори з нагоди вшанування рятувальників, які майже рік, незважаючи на холод та спеку, піддаючи ризику власне життя, виконували свій професійний обов’язок – відбудовували пошкоджені ворожими обстрілами житлові будинки мешканців Авдіївки.

34 рятувальники, удостоїлись високої нагороди від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, нагрудним знаком «Знак Пошани» нагороджено:

Олега Головка – начальника частини забезпечення та обслуговування,

Олега Пташка – начальника частини ліквідації наслідків аварій ,

Олександра Пташка – начальника аварійно – рятувальної частини.

Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» нагороджено: Ярослава Балябу – водія-рятувальника рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини;

Руслана Барабаша – водія – санітара пункту охорони здоров’я;

Єгора Горошка – начальника відділення відновлення тепломереж групи спеціальних невідкладно-відновлювальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;

В’ячеслава Деркача – електрогазозварника відділення відновлення мереж водопостачання групи спеціальних невідкладно-відновлювальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;

Олександра Жука -інженера спеціалізованого рятувального відділення спеціалізованої рятувальної групи аварійно-рятувальної частини;

Віталія Кируцака – рятувальника – машиніста компресора рятувального відділення групи рятувальних робіт;

Миколу Кируцака – лаборанта (спеціалізованої лабораторії) відділення водопостачання групи забезпечення життєдіяльності частини ліквідації наслідків аварій;

Дмитра Ковбасу – інженера (водолазного спеціаліста) спеціалізованого водолазного відділення спеціалізованої рятувальної групи аварійно-рятувальної частини;

Владислава Ковгана – водія-хіміка відділення спеціальної обробки групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту частини радіаційного, хімічного та біологічного захисту;

Сергія Ковтуна- старшого водія-електрика рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини;

Костянтина Куца – начальника відділення (водолазного спеціаліста) спеціалізованого водолазного відділення спеціалізованої рятувальної групи аварійно-рятувальної частини;

Олександра Леміша – старшого рятувальника відділення висотних робіт групи спеціальних аварійно-відновлювальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;

Геннадія Лисогора – начальника відділення плаваючих транспортерів інженерної групи частини ліквідації наслідків аварій;

Анатолія Луця – водія-моториста відділення водопостачання групи забезпечення життєдіяльності частини ліквідації наслідків аварій;

Максима Мартиненка – старшого рятувальника – дозиметриста рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини;

Олександра Мигаля – начальника відділення-водія відділення ремонту автомобільної техніки ремонтної групи частини забезпечення та обслуговування; Олексія Моісеєнка – інженера спеціалізованого рятувального відділення спеціалізованої рятувальної групи аварійно-рятувальної частини;

Леоніда Омельченка – електрогазозварника відділення відновлення мереж водопостачання групи спеціальних невідкладно-відновлювальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;

Юрія Пересадька – водія-електрика рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини;

Ярослава Поліщука – рятувальника-моториста рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини;

Володимира Рудицького – тракториста – машиніста бульдозера інженерного відділення групи спеціальних аварійно-відновлювальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;

Віталія Саєнка – старшого рятувальника – дозиметриста рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини;

Ярослава Скрипнюка – начальника відділення висотних робіт групи спеціальних аварійно-відновлювальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;

Сергія Фалейчука – водія моториста відділення відновлення мереж водопостачання групи спеціальних невідкладно-відновлювальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;

Євгена Холошу – водія-рятувальника рятувального відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини;

Сергія Хуторного – рятувальника відділення висотних робіт групи спеціальних аварійно-відновлювальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;

Дмитра Шевченка – інженера (водолазного спеціаліста) спеціалізованого водолазного відділення спеціалізованої рятувальної групи аварійно-рятувальної частини;

Юрія Шкуренка – начальника відділення спеціальних робіт групи спеціальних аварійно-відновлювальних робіт частини аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт;

Артема Яцуна – водія автотранспортного відділення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: