СумБуд
СумБуд

Розвиток родинного бізнесу у партнерстві з ПриватБанком

 Поділитися

Поділитися в

ПриватБанк активно підтримує аграріїв Сумщини завдяки спеціальній програмі фінансового лізингу вітчизняної та імпортної сільськогосподарської техніки, що дозволяє підприємцям економити на податкових платежах за рахунок амортизації.

З початку 2018 року в програмі взяло участь більше 1000 підприємців, які отримали фінансування на суму 2 млн грн. Учасники програми – аграрії, фермери, які вже зараз готові ділитися досвідом і своїми успішними історіями з іншими гравцями ринку.

Брати-фермери Сергій і Юрій Білик у рідному селі Чернеча Слобода на Буринщині – люди, добре відомі. На початку 90-х років у свої 10 років вже допомагали батькові на власному фермерському господарстві. Саме тому цілеспрямовано вступили до Сумського національного аграрного університету на агрономічний факультет, знаючи, що вони також працюватимуть на землі. З метою розширенння родинного бізнесу Білики останні кілька років працюють із ПриватБанком, використовуючи послуги, які пропонує банк своїм клієнтам-аграріям.

“Полюбили землю ще з дитинства, самостійно обробляємо 300 га землі, вдвох працюємо на техніці і ведемо фінансові справи, – діляться враженнями Сергій і Юрій Білик. – Весною запланували оновити парк сільгосптехніки, тож звернулися до ПриватБанку. За програмою лізингу придбали потужний трактор і вже польові роботи виконуємо швидко і без зупинок. Більше 10 років ми працюємо з ПриватБанком. У 2017 році на будівництво складських приміщень ми отримали “КУБ” (Кредити українському бізнесу), а на початку 2018 року свої вільні кошти розмістили на депозит і кожен місяць отримували 19 тис. грн тільки відсотків. Маючи повне сприяння та фінансову підтримку, плануємо і далі розвивати свій фермерський родинний бізнес у партнерстві з ПриватБанком”.

“На сьогоднішній день у ПриватБанку існує декілька програм для підтримки аграріїв Сумщини, найбільш популярною є лізинг сільгосптехніки, – зазначив керівник напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу Сумської філії ПриватБанку Антон Мартинов. – Саме такою програмою лізингу і скористалися фермери з Буринщини. Зручна програма тим, що строк кредитування – до 5 років, є можливість заощадити на податкових платежах за рахунок амортизації та податкового кредиту з ПДВ, непотрібні додаткові застави, сам предмет лізингу, в даному випадку сільгосптехніка, виступає об’єктом застави. Ми розглядаємо будь-які бажання наших клієнтів стосовно розвитку бізнесу і завжди раді допомогти втілити в життя їхні мрії”.

Сьогодні ПриватБанк фінансує придбання сільськогосподарської техніки на суму до 300 млн грн. Розрахувати суму платежів можна самостійно на сайті банку. Агровиробникам надається можливість самостійно обирати, яку техніку купувати – нову чи вживану, вітчизняного виробника чи імпортного виробництва.

Щоб стати учасником програми фінансового лізингу вітчизняної та імпортної сільськогосподарської техніки, достатньо подати заявку на сайті програми.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: