Реклама
jurotat

Розвиток спорту чи політичні амбіції та міжкланові чвари? Що переможе у Верхній Сироватці

Суспільство | 16:14, 18.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Нещодавно відбулося одне із головних літніх спортивних подій на Сумщині «FOMENKO CUP 2017» – кубок на честь легендарного тренера Михайла Фоменка. Відбулося це свято у Верхній Сироватці, у якій заходів такого масштабу давно не було.
Організували, провели та підтримали це свято ряд бізнесових та владних структур, називати їх не будемо, вони і так відомі. Хоча, чому би й ні? Цей захід фінансували товариства LS GROUP, Керамейя, Горобина, Сумська індустріальна м’ясна компанія, підтримали місцеві підприємці Дяговець, Соседський та Поздняков.
Особлива подяка місцевим волонтерам, які допомогли та буквально «жили» на стадіоні декілька неділь – Обозному Олегу, Фесенку Віктору, Матвієнку Сергію, Малюкам Сергію та Олександру, Хвостику Дмитру, Чернявському Юрію, Мощенку Миколі, Михайлюку Володимиру, Щебаку Володимиру, Зеленіну Євгенію, Пташнику Михайлу, Тищенко Івану та багатьом іншим місцевим жителям.
Що ми отримали в позитиві – грандіозне свято під егідою та за участі легендарного тренера, реальну перспективу відкриття філіалу футбольного центру «БАРСА», підтримку реконструкції стадіону та фінансування будівництва окремої футбольної площадки (не тільки обіцянки, а й реальні дії та результати вже на сьогодні) від обласної ради та адміністрації, бізнесу. Замовляємо проект.
Що отримали в негативі – повну апатію та жодної підтримки з боку депутатського корпусу Верхньосироватської сільської ради!
Для фінансування та розбудови стадіону потрібні відповідні рішення депутатів та сесії сільської ради. Рішення абсолютно аполітичні!
Наприклад виділені для придбання трибун райрадою 50 тисяч гривень ще у лютому ц.р. до теперішнього часу не освоєні! Про який комфорт для вболівальників може йтися?
Проте сесія сільради не збирається декілька місяців, точніше п’ять разів – її засідання не відбулися 13.06.2017, 22.06.2017, 30.06.2017, 18.07.2017 та 21.07.2017.
Власні політичні амбіції окремих депутатів, міжкланові чвари та «боротьба» між керівництвом сільради беруть гору над інтересами громади, як наслідок – на засідання сесії із дев’ятнадцяти депутатів її складу системно не з’являється близько десяти депутатів.
Публікуємо прізвища цих депутатів: Степаненко, Михайлюк, Федоренко, Андрющенко, Ляшенко, Сєрик, Іваненко, Гамалій, Петренко, Герман.
Настійно звертаємося до цих депутатів із величезним прохання – відкласти політичні амбіції та прийти на найближчу сесію, яка відбудеться 31 серпня цього року та підтримати спорт у селищі. Інших прохань ми не маємо.
Подальше саботування та невиконання своїх безпосередніх обов’язків депутатами сільради вимусить склад нашої футбольної команди та вболівальників, а це не одна сотня чоловік, прийти до кожного з цих депутатів за місцем мешкання, роботи чи відпочинку.
Ми зможемо доступно і чемно розтлумачити їх депутатські обов’язки та забезпечити явку на засідання сесії, де вони матимуть можливість голосувати по-закону, і по-совісті.
Просимо врахувати, що наші хлопці відстоюють честь селища, і роблять це дійсно гідно!
Минулого року дитячо-юнацька команда перемогла у Лізі футбольних клубів району, цього року ми отримали срібло у зимовому чемпіонаті із футзалу та у Кубку Михайла Фоменко.
На сьогодні дитяча команда займає перше місце у турнірі, а дорослі – третє.

Достроково клуб вийшов до фіналу Кубку ліги футбольних клубів Сумського району, обіграючи принципових супротивників. Гравці команди приймають участь у чемпіонатах Федерації футболу та Асоціації футзалу Сумщини.
Хлопці викладаються на повну, не жаліючи часу та здоров’я. Тільки за останній місяць ушкодження та травми (аж до переломів) отримали п’ять гравців команди.
Настійливо просимо депутатів припинити політичні чвари та підтримати розвиток громади, хоча-би в одному, абсолютно аполітичному питанні – спорті.
Абсолютно впевнені, що здоровий глузд та інтереси громади переможуть, і депутатський корпус Верхньосироватської сільської ради підтримає розвиток спорту в громаді!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: