Реклама
Керама Хит

Саакашвілі зібрав сотні сумчан на мітинг (ФОТО)

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні центр Соборної заполонили люди з жовто-блакитними та червоно-чорними прапорами – так сумчани зустрічали екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Разом з ним до Сум приїхали Валентин Наливайченко, Мішель Терещенко, Юрій Дерев’янко, Сергій Лещенко, Артем Семеніхін.

Приєднався до них і мер міста Олександр Лисенко.

Гості не змусили сумчан довго чекати і прибули на місце зустрічі майже вчасно. Кожеш привітав сумчан гучними та емоційними промовами.

Як зазначив Михеіл Саакашвілі, він має на меті показати всім українцям, що вони гідні кращого життя у кращих умовах, адже у держави є потенціал, проте розкрити його просто не дають. Крім цього Саакашвілі розповів, як його затримували на кордоні:

“Когда мне говорят, что Саакашвили нарушил границы, то мне интересно: президент сюда приезжал? Он видел, что происходит здесь на границе? Он видел сколько раз за минуту здесь нарушается неприкосновенность границ Украины? Сколько его депутаты Деркач, Молоток возят контрабанду?”

Саакашвілі обговорив з громадою проблему працевлаштування та втечі закордон. Він переконаний, що у майбутньому така тенденція буде простежуватись все частіше, адже ніхто з верхівки не зацікавлений у вирішенні такого небезпечного для країни питання.

“Убирайтесь в Польшу – это ежедневный лозунг власти. Убирайтесь,потому что наши ВУЗы берут взятки, а там лучше образование, потому что здесь нет работы. Я видел, что президент открыл цех. Там работает 280 человек. Но он не заметил, что через дорогу завод Фрунзе, где работало 26 тысяч человек и где потеряно 20 тысяч рабочих мест”, – зазначив Саакашвілі.

Колишній президент Грузії не оминув проблеми медичної сфери. На його переконання, машини “швидкої” перебувають у жахливому стані. Якщо потрапити туди здоровим, то після поїздки вийти вдасться “уже з усіма болячками”, зазначив Саакашвілі.

“Ми знаємо, як важко і несправедливо жити кожному українцю на Сумщині. Ми знаємо, що онкодиспансер, який знаходиться у Сумах, не фінансується. Палати там з грибком. 14 ліжок на одну палату і немає безкоштовних ліків. Це тут, коли ми знаємо, що кожна четверта жінка серед нас має онкозахворювання. Але у центральної влади немає ні часу, ні бажання, ні відповідальності профінансувати і хоч одну лікарню зробити для людей”, – додав екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

Міхеіл Саакашвілі повідомив, що такі зустрічі з громадянами – лише початок. Вже 17 жовтня планується зібрання у Києві з трьома вимогами: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності, ухвалення нового виборчого закону.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: